Gastenboek
Marieke van Doornen |
Herauten (2x) | 17 nov 2012 12:41:31 |
Beste herauten, ik kreeg jullie informatie via Kasteel de Wittenburg. Afgelopen week zag ik jullie tijdens het Beaujolais Primeur feest. Erg leuk bij binnenkomst van de gasten. Nu geef ik begin volgende jaar een feest in de Wittenburg en vroeg mij af wat de kosten zouden zijn voor een optreden. Ik zit veel in het buitenland maar per mail altijd goed bereikbaar. Hoop van jullie te horen.
Groet, Dr. M. van Doornen |
Henk en Marianne van der Burgh |
Herauten (2x) | 14 jun 2010 15:33:13 |
Nog veel dank voor jullie optreden tijdens ons huwelijk. Het voegt echt iets toe. De koper klanken geven het geheel iets ridderlijks, en luchtige manier waarop jullie de onze gasten hebben ontvangen werd als erg leuk ervaren.
Wij leven nog lang en gelukkig, jullie hopenlijk ook. Ik zal jullie aan onze vrienden aanraden.
Veel groeten Henk an Marianne |
- * aangenaam volume
- * professioneel
- * akoestisch
- * jazz
- * latin
- * salsa
- * klassiek
- * volksmuziek
Geef je een feestje in een kleine ruimte of heeft de locatie een geluidsbeperking? Een verjaardag, gewoon thuis gevierd? Een bruiloft of kleinschalig bedrijfsfeest? Of gewoon een keer wat anders dan stampende DJ's en dreunende bassen.