Think Big
 

Agenda

DECEMBER 2002
19 dec 02 (do) Bingham Boys privé
FEBRUARI 2003
14 feb 03 (vr) Bingham Boys privé
27 feb 03 (do) Bingham Boys privé
APRIL 2003
4 apr 03 (vr) Bingham Boys privé
MEI 2003
17 mei 03 (za) Bingham Boys Stadsgehoorzaal
JUNI 2003
5 jun 03 (do) Bingham Boys privé
7 jun 03 (za) Boccherini Trio privé
7 jun 03 (za) Bingham Boys privé
14 jun 03 (za) Itapoa privé
17 jun 03 (di) Bingham Boys privé
28 jun 03 (za) Bingham Boys privé
JULI 2003
5 jul 03 (za) Itapoa privé
AUGUSTUS 2003
2 aug 03 (za) Bingham Boys privé
2 aug 03 (za) Itapoa privé
9 aug 03 (za) Itapoa privé
17 aug 03 (zo) Bingham Boys privé
23 aug 03 (za) Itapoa privé
23 aug 03 (za) Bingham Boys privé
28 aug 03 (do) Amigos privé
SEPTEMBER 2003
2 sep 03 (di) Bingham Boys privé
5 sep 03 (vr) Bingham Boys privé
7 sep 03 (zo) Bingham Boys privé
9 sep 03 (di) Amigos privé
17 sep 03 (wo) Cookers Hot III privé
19 sep 03 (vr) Bingham Boys privé
25 sep 03 (do) Bingham Boys privé
OKTOBER 2003
1 okt 03 (wo) Cookers Hot III privé
2 okt 03 (do) Cookers Hot III privé
3 okt 03 (vr) Cookers Hot III privé
3 okt 03 (vr) Cookers Hot III privé
7 okt 03 (di) Amigos privé
9 okt 03 (do) Bingham Boys privé
11 okt 03 (za) Bingham Boys privé
30 okt 03 (do) Bingham Boys privé
NOVEMBER 2003
26 nov 03 (wo) Amigos privé
DECEMBER 2003
17 dec 03 (wo) Bingham Boys privé
19 dec 03 (vr) Bingham Boys privé
19 dec 03 (vr) Bingham Boys privé
20 dec 03 (za) Boccherini Trio privé
24 dec 03 (wo) Bingham Boys privé
JANUARI 2004
5 jan 04 (ma) Bingham Boys privé
6 jan 04 (di) Bingham Boys privé
11 jan 04 (zo) Cookers Hot III privé
20 jan 04 (di) Bingham Boys privé
24 jan 04 (za) Bingham Boys privé
31 jan 04 (za) Bingham Boys privé
MAART 2004
18 mrt 04 (do) Bingham Boys privé
25 mrt 04 (do) Boccherini Trio privé
MEI 2004
6 mei 04 (do) Bingham Boys privé Velsen Zuid 15.00 en 18.00 uur
8 mei 04 (za) Bingham Boys privé Woudsend 15.00 en 19.00 uur
15 mei 04 (za) Cookers Hot III privé Noordwijk 17.30 en 24.00 uur
18 mei 04 (di) Bingham Boys privé Leiden 16.00-18.00 uur
22 mei 04 (za) Bingham Boys privé Zeist 14.45 - 18.30 uur
23 mei 04 (zo) Amigos privé Oegstgeest 15.00 en 19.00 uur
JUNI 2004
5 jun 04 (za) Bingham Boys privé Oegstgeest 15.00 en 19.00 uur
11 jun 04 (vr) Bingham Boys privé Hoek van Holland 19.30 en 23.30 uur
12 jun 04 (za) Bingham Boys privé Zeist 20.00 en 23.00 uur
16 jun 04 (wo) Bingham Boys privé Velzen Zuid 12.00 en 15.00 uur
30 jun 04 (wo) Amigos privé Warmond 17.00 en 20.30 uur
JULI 2004
3 jul 04 (za) Bingham Boys privé Leiden 19.00 en 24.00 uur
9 jul 04 (vr) Bingham Boys privé Velsen Zuid 14.30 en 18.00 uur
24 jul 04 (za) Klezmerband Papirosn privé Noordwijk 18.30 en 22.00 uur
AUGUSTUS 2004
6 aug 04 (vr) Klezmerband Papirosn privé Velsen Zuid 15.30 en 18.00 uur
12 aug 04 (do) Bingham Boys privé Wassenaar 15.30 en 18.30 uur
14 aug 04 (za) Bingham Boys privé Reeuwijk 15.00 e 18.00 uur
22 aug 04 (zo) Klezmerband Papirosn privé Blaricum
28 aug 04 (za) Cookers Hot III privé Katwijk 12.00 en 16.00 uur
SEPTEMBER 2004
4 sep 04 (za) Bingham Boys privé Wassenaar 14.00 en 16.30 uur
5 sep 04 (zo) Bingham Boys privé Noordwijk 11.00 en 15.30 uur
12 sep 04 (zo) Klezmerband Papirosn privé Amstelveen 18.30 en 22.00 uur
25 sep 04 (za) Itapoa privé Leiderdorp 17.30 en 22.00 uur
30 sep 04 (do) Bingham Boys privé Leiden 17.30 en 19.30 uur
OKTOBER 2004
2 okt 04 (za) Boccherini Trio privé Den Haag 18.00 en 20.00 uur
12 okt 04 (di) Bingham Boys privé Utrecht 18.30 en 23.00 uur
13 okt 04 (wo) Itapoa privé Katwijk 19.30 en 23.00 uur
16 okt 04 (za) Bingham Boys privé Velzen Zuid 14.00 en 17.00 uur
NOVEMBER 2004
5 nov 04 (vr) Corine van Opstal privé Alkmaar 22.30 en 23.15 uur
11 nov 04 (do) Bingham Boys privé Garderen 16.30 en 18.45 uur
11 nov 04 (do) Cookers Hot III privé Amsterdam 19.00 en 20.00 uur
19 nov 04 (vr) Itapoa privé Apeldoorn 19.45 en 22.30 uur
25 nov 04 (do) Bingham Boys privé Alphen aan Rijn 16.30 - 21.00 uur
DECEMBER 2004
1 dec 04 (wo) Itapoa privé Vianen 17.00 en 20.00 uur
4 dec 04 (za) Klezmerband Papirosn Woonhuis De Voorhof Warmond 17.30 en 21.00 uur
9 dec 04 (do) Bingham Boys privé Amsterdam 19.30 en 22.30 uur
16 dec 04 (do) Bingham Boys privé Amsterdam 18.30 en 21.30 uur
19 dec 04 (zo) Bingham Boys privé Loosdrecht 14.00 en 17.30 uur
25 dec 04 (za) Bingham Boys privé Noordwijk 18.00 en 20.00 uur
JANUARI 2005
8 jan 05 (za) Boccherini Trio privé Katwijk 20.30 en 23.00 uur
20 jan 05 (do) Bingham Boys privé Den Haag 16.30 uur - 19.00 uur
22 jan 05 (za) Bingham Boys Boot achter The Grand Amsterdam 18.45 en 19.45 uur
29 jan 05 (za) Klezmerband Papirosn privé Overveen 18.30 en 21.30 uur
APRIL 2005
2 apr 05 (za) Itapoa privé Lisserbroek 14.30 en 18.30 uur
13 apr 05 (wo) Boccherini Trio privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
17 apr 05 (zo) Bingham Boys privé Heemstede 16.00 en 19.30 uur
MEI 2005
5 mei 05 (do) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé . Annaland 19.30 en 23.00 uur
5 mei 05 (do) Amigos Podium op Plein Amersfoort 14.00 en 18.00 uur
6 mei 05 (vr) Cookers Hot III Tent achter podium Amersfoort 14.00 e 18.00 uur
7 mei 05 (za) Klezmerband Papirosn Podium op Plein Amersfoort 14.00 e 18.00 uur
7 mei 05 (za) Bingham Boys privé Lisse 19.00 en 21.00 uur
8 mei 05 (zo) Boccherini Trio privé Amsterdam 17.00 en 20.00 uur
8 mei 05 (zo) Itapoa Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
12 mei 05 (do) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé KORTENHOEF (nabij Loosdrecht) 13.00 en 16.00 uur
17 mei 05 (di) Bingham Boys privé Utrecht 19.00 en 23.00 uur
20 mei 05 (vr) Bingham Boys privé Amsterdam 23.00 en 01.00 uur
JUNI 2005
4 jun 05 (za) Corine van Opstal privé Bussum 20.30 en 21.00 uur
4 jun 05 (za) Amigos privé Den Haag 12.00 en 16.00 uur
9 jun 05 (do) Bingham Boys privé Velzen Zuid 15.00 en 18.00 uur
14 jun 05 (di) Bingham Boys privé &#;s Hertogenbosch 16.30 en 19.00 uur
18 jun 05 (za) Bingham Boys privé Molenschot 13.00 en 16.00 uur
18 jun 05 (za) Bingham Boys privé Heemstede 16.00 en 19.00 uur
22 jun 05 (wo) Amigos privé Amsterdam Zuidoost 16.30 en 21.00 uur
22 jun 05 (wo) Bingham Boys privé Velsen Zuid 16.30 en 22.00 uur
30 jun 05 (do) Amigos privé Leiden 17.00 en 20.30 ur
JULI 2005
1 jul 05 (vr) Bingham Boys privé Den Haag 19.00 en 23.00 uur
2 jul 05 (za) Bingham Boys privé Doorn 19.30 en 22.30 uur
2 jul 05 (za) Bingham Boys privé Hillegom 17.00 en 20.00 uur
9 jul 05 (za) Bingham Boys privé Domburg 18.00 en 21.00 uur
16 jul 05 (za) Boccherini Trio privé Amsterdam 17.00 en 20.00 uur
AUGUSTUS 2005
6 aug 05 (za) Cookers Hot III privé Overveen 14.00 en 17.00 uur
11 aug 05 (do) Amigos privé Lisserbroek 17.30 en 21.30 uur
13 aug 05 (za) Klezmerband Papirosn privé Lisserbroek 17.00 en 20.00 uur
17 aug 05 (wo) Bingham Boys privé Amsterdam 21.30 en 01.00 uur
20 aug 05 (za) Corine van Opstal privé &#;s Hertogenbosch 13.30 en 14.30 uur
25 aug 05 (do) Itapoa Cafe Havana Utrecht Utrecht 21.00 en 24.00 uur
26 aug 05 (vr) Bingham Boys privé 17.00 en 22.00 uur
27 aug 05 (za) Itapoa privé Leiden 15.00 uur en 17.30 uur
27 aug 05 (za) Amigos privé Scheveningen 13.00 en 17.00 uur
27 aug 05 (za) Men in Blues Rapenburg (podium op gracht) Leiden 16.30 en 18.30 uur
28 aug 05 (zo) Bingham Boys privé Velzen Zuid 15.45 en 18.00 uur
28 aug 05 (zo) Trio Profundo privé Leiden 14.00 en 15.00 uur
SEPTEMBER 2005
9 sep 05 (vr) Salonorkest Sofa privé Sliedrecht 20.30 en 0.30 uur
10 sep 05 (za) Bingham Boys privé Heemstede 18.00 en 23.00 uur
16 sep 05 (vr) Bingham Boys privé Santpoort 19.00 en 24.00 uur
16 sep 05 (vr) Bingham Boys privé Doorn 19.00 en 14.00 uur
18 sep 05 (zo) Bingham Boys Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
24 sep 05 (za) Boccherini Trio privé Utrecht 12.00 en 14.00 uur
24 sep 05 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 16.45 en 21.00 uur
25 sep 05 (zo) Bingham Boys privé Heemstede 15.30 en 20.00 uur
OKTOBER 2005
1 okt 05 (za) Itapoa privé Maastricht 21.00 en 01.00 uur
6 okt 05 (do) Bingham Boys privé Den Haag 16.30 en 18.45 uur
NOVEMBER 2005
5 nov 05 (za) Amigos privé Antwerpen 19.00 en 21.00 uur
13 nov 05 (zo) Itapoa Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
17 nov 05 (do) Bingham Boys privé Leiden 15.30 en 19.30 uur
19 nov 05 (za) Amigos privé Lisse 20.30 en 24.30 uur
21 nov 05 (ma) Boccherini Trio privé Heemstede 16.30 en 19.30 uur
23 nov 05 (wo) Bingham Boys privé Leiden 17.15 en 19.00 uur
26 nov 05 (za) Boccherini Trio privé Overveen 18.30 en 21.00 uur
27 nov 05 (zo) Ellister van der Molen (duo, trio of quartet) Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
30 nov 05 (wo) Boccherini Trio privé Dordrecht 14.30 en 17.45 uur
DECEMBER 2005
7 dec 05 (wo) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Amsterdam 18.00 en 24.00 uur
11 dec 05 (zo) Bingham Boys privé Den Bosch 18.30 en 22.30 uur
11 dec 05 (zo) Koos van der Hout (solo) Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
16 dec 05 (vr) Bingham Boys privé Amsterdam 18.30 en 21.30 uur
22 dec 05 (do) Bingham Boys privé Alphen a/d Rijn 15.30 en 19.00 uur
22 dec 05 (do) Corine van Opstal privé Overveen 19.00 en 23.00 uur
23 dec 05 (vr) Bingham Boys privé Zandvoort 21.00 en 24.30
JANUARI 2006
5 jan 06 (do) Bingham Boys privé Rotterdam 19.00 en 23.00 uur
6 jan 06 (vr) Amigos privé Den Haag 21.30 en 24.00 uur
9 jan 06 (ma) Bingham Boys privé Rijswijk 14.30 en 18.30 uur
15 jan 06 (zo) Bingham Boys privé Sassenheim 14.30 en 17.00 uur
22 jan 06 (zo) Itapoa privé Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
FEBRUARI 2006
6 feb 06 (ma) Bingham Boys privé Naarden Vesting 17.45 en 18.45 uur
6 feb 06 (ma) Boccherini Trio Promers Restaurant Naarden Vesting 17.45 en 18.45 uur
6 feb 06 (ma) Corine van Opstal Promers Restaurant Naarden Vesting 19.45 en 23.00 uur
6 feb 06 (ma) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) Promers Restaurant Naarden Vesting 19.45 en 23.00 uur
10 feb 06 (vr) Bingham Boys privé Overveen 20.00 en 22.00 uur
12 feb 06 (zo) Itapoa Eetcafe De Voogd Sassenheim 14.30 en 17.00 uur
16 feb 06 (do) Bingham Boys privé Den Haag 14.00 en 17.30 uur
26 feb 06 (zo) Duo Realtime Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
MAART 2006
5 mrt 06 (zo) Itapoa privé Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
12 mrt 06 (zo) Koos van der Hout (solo) Eetcafe De Voogd Sassenheim 14.30 en 17.00 uur
18 mrt 06 (za) Amigos privé Amsterdam 19.00 en 21.00 uur
24 mrt 06 (vr) Bingham Boys privé Hoofddorp (Haarlemmermeer) 18.00 en 22.00 uur
28 mrt 06 (di) Cookers Hot III privé Utrecht 15.00 en 18.30 uur
APRIL 2006
2 apr 06 (zo) Bingham Boys privé Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
8 apr 06 (za) Klezmerband Papirosn privé Noordwijk 17.30 en 19.30 uur
8 apr 06 (za) Amigos privé Overveen 15.30 en 18.00 uur
13 apr 06 (do) Bingham Boys privé Tiel 18.30 en 21.30 uur
27 apr 06 (do) Amigos privé Zandvoort 16.00 en 20.00 uur
29 apr 06 (za) Cookers Hot III privé Oegstgeest 19.00 en 22.00 uur
29 apr 06 (za) Klezmerband Papirosn privé Rotterdam 14.00 en 18.00 uur
MEI 2006
6 mei 06 (za) Boccherini Trio privé Amsterdam 19.30 en 21.00 uur
9 mei 06 (di) Amigos privé Amsterdam 16.00 en 18.00 uur
16 mei 06 (di) Klezmerband Papirosn privé Leiderdorp 11.00 en 17.00 uur
16 mei 06 (di) Cookers Hot III privé Leiden 12.00 en 14.00 uur
20 mei 06 (za) Boccherini Trio privé Rijswijk 18.30 en 22.30 uur
21 mei 06 (zo) Bingham Boys privé Heemstede 17.00 en 20.00 uur
28 mei 06 (zo) Duo Realtime privé Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
31 mei 06 (wo) Bingham Boys privé Amsterdam 19.00 en 23.00 uur
JUNI 2006
3 jun 06 (za) Men in Blues Estupendo Zoetermeer 21.00 en 24.30 uur
9 jun 06 (vr) Bingham Boys privé Amsterdam 19.00 en 23.30 uur
10 jun 06 (za) Bingham Boys privé Warmond 17.00 en 19.30 uur
10 jun 06 (za) Amigos privé Muiden 17.00 en 21.30 uur
11 jun 06 (zo) Amigos privé Amsterdam 18.00 en 21.30 uur
13 jun 06 (di) Bingham Boys privé Rotterdam 12.00 en 23.00 uur
14 jun 06 (wo) Cookers Hot III privé Amsterdam Zuidoost 16.30 en 21.00 uur
16 jun 06 (vr) Itapoa privé Gemert (bij Helmond) 19.00 en 22.00 uur
17 jun 06 (za) Bingham Boys privé Noordwijk 16.30 en 18.30 uur
17 jun 06 (za) Amigos privé Te Dijken (dorp naast Langweer) 18.00 en 22.00 uur
20 jun 06 (di) Bingham Boys privé Utrecht 18.00 en 22.00 uur
21 jun 06 (wo) Bingham Boys privé Heemstede 16.30 en 19.00 uur
21 jun 06 (wo) Argentijns Trio Orlando privé Hillegom 17.00 en 20.00 uur
22 jun 06 (do) Trio Profundo Buiten Podium Warmond 20.00 en 21.30 uur
23 jun 06 (vr) Bingham Boys privé Rotterdam 19.30 en 22.30 uur
23 jun 06 (vr) Bingham Boys privé Velzen Zuid 15.30 en 18.00 uur
23 jun 06 (vr) Haags Saxofoon Kwartet privé Leiden 19.30 en 23.00 uur
24 jun 06 (za) Amigos privé Rozendaal 14.45 en 17.130uur
28 jun 06 (wo) Bingham Boys privé Heemstede 16.30 en 19.30 uur
28 jun 06 (wo) Boccherini Trio privé Heemstede 20.00 en 24.00 uur
JULI 2006
7 jul 06 (vr) Amigos privé Bergen op Zoom 20.30 en 23.30 uur
8 jul 06 (za) Amigos privé s Heerenberg 18.30 en 21.30 uur
21 jul 06 (vr) Bingham Boys privé Heemstede 18.00 en 20.00 uur
21 jul 06 (vr) Klezmerband Papirosn privé Overveen 17.00 en 20.00 uur
22 jul 06 (za) Bingham Boys privé Rijswijk 13.00 en 17.00 uur
22 jul 06 (za) Bingham Boys privé Hollandsche Rading 16.00 en 21.00 uur
28 jul 06 (vr) Bingham Boys privé Heemskerk 16.00 en 18.00 uur
AUGUSTUS 2006
10 aug 06 (do) Herauten (2x) privé Lisse 13.00 en 14.00 uur
17 aug 06 (do) Amorfortia Ensemble privé Noordwijk 20.00 en 22.00 uur
19 aug 06 (za) Klezmerband Papirosn privé Landgraaf (Limburg) 12.00 en 18.00 uur
25 aug 06 (vr) Men in Blues Rapenburg (podium op gracht) Leiden 21.30 en 23.00 uur
25 aug 06 (vr) Deborah J. Carter Rapenburg (podium op gracht) Leiden 20.00 en 21.00 uur
25 aug 06 (vr) Boccherini Trio privé Amsterdam 14.30 en 17.30 uur
26 aug 06 (za) Itapoa privé Leiden 15.00 en 17.15 uur
27 aug 06 (zo) Haags Saxofoon Kwartet Rapenburg (podium op gracht) Leiden 14.00 en 15.00 uur
27 aug 06 (zo) Roby Lakatos Rapenburg Concert Leiden, Holland 15.00 en 17.00 uur
SEPTEMBER 2006
2 sep 06 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 15.00 en 17.00 uur
2 sep 06 (za) Salonorkest Sofa privé Beeterzwaag 17.00 en 22.00 uur
3 sep 06 (zo) Duo Axel en Anneke (travelling light) Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
8 sep 06 (vr) Klezmerband Papirosn privé Almere 15.00 en 18.30 uur
8 sep 06 (vr) Boccherini Trio privé De Lutte 14.30 en 17.30 uur
9 sep 06 (za) Cookers Hot III privé Katwijk 13.00 en 16.00 uur
10 sep 06 (zo) Men in Blues Houtmans Plansoen Gouda 17.00 en 18.30 uur
15 sep 06 (vr) Bingham Boys privé Leiden 18.30 en 19.45 uur
16 sep 06 (za) Boccherini Trio privé Den Haag 15.00 en 18.00 uur
19 sep 06 (di) Bingham Boys privé Leiden 17.00 en 19.00 uur
19 sep 06 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
23 sep 06 (za) Bingham Boys privé Velsen Zuid 16.00 en 19.00 uur
30 sep 06 (za) Boccherini Trio privé Apeldoorn 19.00 en 22.00 uur
OKTOBER 2006
6 okt 06 (vr) Klezmerband Papirosn privé Zwolle 17.00 en 21.00 uur
10 okt 06 (di) Amigos privé Noordwijk 20.00 en 23.30 uur
15 okt 06 (zo) Bingham Boys Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
18 okt 06 (wo) Chameleon Mood privé Den Haag 19.00 en 22.30 uur
28 okt 06 (za) Boccherini Trio privé Leiden 17.00 en 20.00 uur
NOVEMBER 2006
2 nov 06 (do) Men in Blues privé Leiden 19.00 en 23.00 uur
17 nov 06 (vr) Bingham Boys privé Amsterdam 20.00 en 23.30 uur
18 nov 06 (za) Bingham Boys privé Rijnsburg 18.30 en 20.30 uur
24 nov 06 (vr) Klezmerband Papirosn privé Maastricht 20.00 en 23.00 uur
25 nov 06 (za) Cookers Hot III privé Berkel Rodenrijs 12.15 en 17.00 uur
28 nov 06 (di) Klezmerband Papirosn privé Beverwijk 18.00 en 22.30 uur
DECEMBER 2006
2 dec 06 (za) Bingham Boys privé IJmuiden 18.00 en 21.00 uur
3 dec 06 (zo) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
19 dec 06 (di) Bingham Boys privé Sassenheim 20.00 en 22.30 uur
24 dec 06 (zo) Bingham Boys privé Noordwijk 19.00 en 23.00 uur
25 dec 06 (ma) Deborah J. Carter privé Rijswijk 19.30 en 24.00 uur
26 dec 06 (di) Deborah J. Carter privé Rijswijk 12.00 en 24.00 uur *
JANUARI 2007
5 jan 07 (vr) Bingham Boys privé Den Haag 21.30 en 24.00 uur
5 jan 07 (vr) Deborah J. Carter privé Den Haag 21.30 en 24.30 uur
10 jan 07 (wo) Itapoa privé Sassenheim 19.00 en 22.00 uur
13 jan 07 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 17.45 en 20.15 uur
20 jan 07 (za) Men in Blues privé Vogelenzang 19.00 en 01.30 uur
23 jan 07 (di) Bingham Boys privé Den Haag 16.00 en 19.00 uur
31 jan 07 (wo) Men in Blues Barrera Leiden 21.30 en 01.00 uur
FEBRUARI 2007
1 feb 07 (do) Amigos privé Noordwijk 19.00 en 23.00 uur
4 feb 07 (zo) Corine van Opstal privé Heeswijk-Dinther 17.00 en 18.30 uur
5 feb 07 (ma) Herauten (2x) privé Rijswijk 18.00 en 19.30 uur
12 feb 07 (ma) Bingham Boys privé Rijswijk 18.30 en 23.00 uur
12 feb 07 (ma) Herauten (2x) privé Rijswijk 17.45 en 19.10 uur
24 feb 07 (za) Bingham Boys privé Schiphol 18.00 en 23.00 uur
25 feb 07 (zo) Bingham Boys Zeepfabriek Etten Leur 14.30 en 17.30 uur
MAART 2007
12 mrt 07 (ma) Itapoa privé Nijkerk 17.30 en 20.00 uur
13 mrt 07 (di) Bingham Boys privé Utrecht 16.00 en 18.30 uur
16 mrt 07 (vr) Boccherini Trio privé Leiden 16.00 en 18.00 uur
16 mrt 07 (vr) Herauten (2x) privé Leiden 16.00 en 17.00 uur
17 mrt 07 (za) Pianist Leo Bouwmeester privé Rotterdam 16.30 en 20.00 uur
17 mrt 07 (za) Vleugel en Piano verhuur privé Rotterdam 16.30 en 20.00 uur
28 mrt 07 (wo) Bingham Boys privé Amsterdam 18.30 en 23.00 uur
APRIL 2007
6 apr 07 (vr) Klezmerband Papirosn privé Amsterdam 16.30 en 18.30 uur
15 apr 07 (zo) Bingham Boys privé Utrecht 15.00 en 19.30 uur
22 apr 07 (zo) Itapoa Zeepfabriek Etten-Leur 14.30 en 17.30 uur
26 apr 07 (do) Vleugel en Piano verhuur privé Amsterdam Zuidoost 16.00 en 17.30 uur
28 apr 07 (za) Roodborstjes Thomas Proeflokaal Noordwijk 21.00 en 24.00 uur
MEI 2007
13 mei 07 (zo) Bingham Boys Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
13 mei 07 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 en 18.00 uur
26 mei 07 (za) Corine van Opstal privé Overveen 18.00 en 19.30 uur
28 mei 07 (ma) Cookers Hot III privé , Amsterdam 12.00 en 16.00 uur
JUNI 2007
1 jun 07 (vr) Boccherini Trio privé Den Haag 16.30 en 18.30 uur
1 jun 07 (vr) Herauten (2x) privé Schagen 15.00 en 15.30 uur
6 jun 07 (wo) Boccherini Trio privé Wassenaar 17.00 en 19.15 uur
10 jun 07 (zo) Amigos privé Lage Vuursche 13.00 en 17.00 uur
11 jun 07 (ma) Corine van Opstal privé Warmond 21.00 en 21.20 uur
13 jun 07 (wo) Cookers Hot III privé Roomburg, Leiden 17.15 en 19.15 uur
13 jun 07 (wo) Amigos privé Lisse 19.00 en 24.00 uur
13 jun 07 (wo) Bingham Boys privé Den Haag 16.30 en 18.00 uur
14 jun 07 (do) Klezmerband Papirosn privé Amsterdam Z-O 16.30 en 21.00 uur
15 jun 07 (vr) Roodborstjes Quintus Leiden 23.00 en 02.30 uur
16 jun 07 (za) Amigos privé Hillegom 20.30 en 23.30 uur
16 jun 07 (za) Roodborstjes Boot opstappunt BSG Media Leiden 12.00 en 16.00 uur
17 jun 07 (zo) Bingham Boys Harbour Club Rotterdam tussen 14.30 en 17.00 uur
21 jun 07 (do) Roby Lakatos Leedeconcert Warmond 21.00 en 23.00 uur
21 jun 07 (do) Vleugel en Piano verhuur privé Warmond 20.00 en 24.00 uur
21 jun 07 (do) Bingham Boys privé Amsterdam 16.30 en 18.00 uur
23 jun 07 (za) Roodborstjes Tent Schilderfestival Noordwijk aan Zee 20.00 en 23.00 uur
24 jun 07 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden tussen 15.00 en 17.30 uur
24 jun 07 (zo) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Scheveningen 20.00 en 22.30 uur
28 jun 07 (do) Klezmerband Papirosn privé Rotterdam 18.30 en 21.30 uur
30 jun 07 (za) Roodborstjes privé Noordwijk 21.00 en 24.00 uur
JULI 2007
2 jul 07 (ma) Herauten (2x) privé Overveen 10.00 en 11.00 uur
4 jul 07 (wo) Klezmerband Papirosn privé Rotterdam 19.00 en 22.30 uur
7 jul 07 (za) Men in Blues privé Leiden 18.00 en 20.15 uur
7 jul 07 (za) Amigos privé Sleeuwijk 19.00 en 23.00 uur
8 jul 07 (zo) Harpiste privé Rijswijk 11.00 en 13.00 uur
12 jul 07 (do) Bingham Boys privé Wassenaar 18.00 en 20.00 uur
22 jul 07 (zo) Cookers Hot III privé Roosendaal 16.00 en 20.00 uur
24 jul 07 (di) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Huizen 17.00 en 20.00 uur
AUGUSTUS 2007
4 aug 07 (za) Bingham Boys privé Noordwijk aan Zee 17.00 en 21.00 uur
8 aug 07 (wo) Bingham Boys privé Noordwijk aan Zee 17:00 en 21:00 uur
10 aug 07 (vr) Amigos privé Heemstede 17.15 en 20.45 uur
22 aug 07 (wo) Roodborstjes Delierious De Lier 21.00 en 24.00 uur
SEPTEMBER 2007
3 sep 07 (ma) Haags Saxofoon Kwartet privé Leimuiden 14.00 en 16.00 uur
6 sep 07 (do) Bingham Boys privé Utrecht 09.00 en 14.30 uur
7 sep 07 (vr) Cookers Hot III privé Wassenaar 17.30 en 21.30 uur
8 sep 07 (za) Cookers Hot III privé Wassenaar 14.00 en 17.30 uur
14 sep 07 (vr) Roodborstjes privé Overveen 20.30 en 01.00 uur
14 sep 07 (vr) Bingham Boys privé Kijkduin 18.00 en 22.00 uur
15 sep 07 (za) Bingham Boys privé Leiden 15.00 en 18.00 uur
15 sep 07 (za) Duo Realtime privé Kijkduin 15.30 en 19.30 uur
15 sep 07 (za) Klezmerband Papirosn privé Woerden 19.30 en 23.30 uur
15 sep 07 (za) Itapoa privé Rosmalen 21.00 en 24.00 uur
15 sep 07 (za) Cookers Hot III Dubbeldekkerbus bij Atlantic Hotel Kijkduin 14.00 en 18.00 uur
16 sep 07 (zo) Deborah J. Carter Muziektent voor Atlantic Hotel Kijkduin 14.00 en 18.00 uur
16 sep 07 (zo) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Rotterdam 14.30 en 16.00 uur
16 sep 07 (zo) Bingham Boys privé Kijkduin 13.00 en 17.00 uur
16 sep 07 (zo) Roodborstjes Dubbeldekkerbus bij Atlantic Hotel Kijkduin 16.00 en 20.00 uur
18 sep 07 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
18 sep 07 (di) Bingham Boys privé Utrecht 09.00 en 14.30 uur
21 sep 07 (vr) Boccherini Trio privé Amsterdam 20.30 en 23.00 uur
21 sep 07 (vr) Herauten (2x) privé Heemstede 15.00 en 16.00 uur
21 sep 07 (vr) Cookers Hot III privé Haarlem 14.00 en 16.30 uur
23 sep 07 (zo) Amigos privé Nijmegen 14.00 en 17.30 uur
27 sep 07 (do) Herauten (2x) privé Heemstede 19.45 en 20.45 uur
29 sep 07 (za) Cookers Hot III privé Heemstede 10.00 en 14.00 uur
30 sep 07 (zo) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) Stadscafe Van der Werff Leiden 14.30 en 18.00 uur
30 sep 07 (zo) Cookers Hot III privé Heemstede 10.00 en 14.00 uur
30 sep 07 (zo) Cookers Hot III privé Heemstede 15.00 en 18.30 uur
OKTOBER 2007
3 okt 07 (wo) Boccherini Trio privé Amsterdam 18.00 en 21.00 uur
5 okt 07 (vr) Roodborstjes privé Maarssen 20.00 en 01.00 uur
6 okt 07 (za) Amigos privé Hoogland 20.00 en 24.00 uur
7 okt 07 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden 14.30 en 18.00 uur
10 okt 07 (wo) Bingham Boys privé Noordwijk 19.30 en 23.30 uur
13 okt 07 (za) Bingham Boys privé Heemstede 19.00 en 22.00 uur
14 okt 07 (zo) Men in Blues Stadscafe Van der Werff Leiden 14.30 en 18.00 uur
17 okt 07 (wo) Accordeonist Koen privé Rotterdam 09.00 en 12.00 uur
27 okt 07 (za) Corine van Opstal privé Hilversum 21.00 en 22.00 uur
28 okt 07 (zo) Itapoa Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
31 okt 07 (wo) Herauten (2x) privé Warmond 17.00 en 18.00 uur
NOVEMBER 2007
11 nov 07 (zo) Pianist Leo Bouwmeester privé Overveen 15.15 en 17.30 uur
11 nov 07 (zo) Duo Realtime Harbour Club Rotterdam tussen 14.30 en 17.00 uur
14 nov 07 (wo) Boccherini Trio privé Amsterdam 19.30 en 21.00 uur
17 nov 07 (za) Herauten (2x) privé Heemstede 18.15 en 19.15 uur
24 nov 07 (za) Cookers Hot III privé Noordwijk 19.00 en 23.00 uur
24 nov 07 (za) Salonorkest Sofa privé Antwerpen (Belgie) 19.00 en 24.00 uur
30 nov 07 (vr) Bingham Boys privé Amsterdam 20.00 en 23.30 uur
30 nov 07 (vr) Ellister van der Molen (duo, trio of quartet) privé Den Haag (Kijkduin) 19.00 en 22.00 uur
30 nov 07 (vr) Roodborstjes privé Roelofarendsveen 20:30 en 00:00
DECEMBER 2007
1 dec 07 (za) Bingham Boys privé Rotterdam 16.30 en 20.00 uur
6 dec 07 (do) Corine van Opstal privé Rijswijk 19.00 en 19.30 uur
7 dec 07 (vr) Boccherini Trio privé Breda 19.30 en 23.00 uur
7 dec 07 (vr) Acrobatische Acts De Raviolis privé Rotterdam 20.00 en 21.00 uur
12 dec 07 (wo) Bingham Boys privé Rotterdam *18.30 en 00.30 uur
12 dec 07 (wo) Roodborstjes privé Overveen 18.00 en 23.00 uur
20 dec 07 (do) Deborah J. Carter Klooster| podium, kunst & interieur Noordwijk 21.00 en 23.15 uur
20 dec 07 (do) Harpiste privé Amsterdam 18.30 en 22.30 uur
31 dec 07 (ma) Roodborstjes privé Leiden 01.00 en 3.30 uur
JANUARI 2008
7 jan 08 (ma) Bingham Boys privé Rijswijk 15.00 en 18.00 uur
8 jan 08 (di) Bingham Boys privé Hoofddorp 17.00 en 20.00 uur
13 jan 08 (zo) Duo Realtime Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
14 jan 08 (ma) Harpiste privé Rijswijk 19.00 en 23.00 uur
FEBRUARI 2008
8 feb 08 (vr) Roodborstjes Bowling World Zuiderpark (Blaauwe Zaal) Den Haag 21.00 en 24.00 uur
29 feb 08 (vr) Deborah J. Carter Cafe Brueghels Den Haag (Kijkduin) 19.00 en 22.00 uur
MAART 2008
8 mrt 08 (za) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Lisserbroek 21.00 en 01.00 uur
12 mrt 08 (wo) Cookers Hot III privé CroissettesCannes, Frankrijk 16.00 en 18.00
15 mrt 08 (za) Roodborstjes privé Den Haag / Scheveningen 23.00 en 02.00 uur
21 mrt 08 (vr) Piano Trio Verano privé Amsterdam 15.00 en 17.00 uur
23 mrt 08 (zo) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 en 18.00 uur
23 mrt 08 (zo) Itapoa Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
28 mrt 08 (vr) Men in Blues Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 19.00 en 22.00 uur
30 mrt 08 (zo) Deborah J. Carter Hotel Casino Sassenheim (van der Valk) Sassenheim tussen14.00 en 17.00 uur
APRIL 2008
1 apr 08 (di) Vleugel en Piano verhuur privé Amsterdam Zuidoost v.a 9.00 t-m 18.00 uur
4 apr 08 (vr) Roodborstjes Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 19.00 en 22.00 uur
4 apr 08 (vr) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Heemstede 20.30 en 23.00 uur
6 apr 08 (zo) Duo Realtime Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
11 apr 08 (vr) Men in Blues privé Sassenheim 19.00 en 22.00 uur
13 apr 08 (zo) Deborah J. Carter Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 14.00 en 17.00 uur
19 apr 08 (za) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Delft 17.00 en 21.00 uur
19 apr 08 (za) Bingham Boys privé Velzen Zuid 14.30 en 18.00 uur
19 apr 08 (za) Corine van Opstal privé Wassenaar 14.00 en 15.30 uur
19 apr 08 (za) Duo Realtime privé Wassenaar 14.30 en 18.30 uur
19 apr 08 (za) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Oudekerk a/d Amstel 11.00 en 15.00 uur
19 apr 08 (za) Herauten (2x) privé Ruurlo 13.30 en 15.10 uur
19 apr 08 (za) Roodborstjes privé Roelofarendsveen 21.00 en 01.00 uur
20 apr 08 (zo) Itapoa privé Sassenheim 14.00 en 17.00 uur
20 apr 08 (zo) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Ouderkerk Amstel 11.00 en 16.30 uur
25 apr 08 (vr) Men in Blues privé Sassenheim 19.00 en 22.00 uur
27 apr 08 (zo) Bingham Boys Waag Leiden 09.00 en 12.00 uur
27 apr 08 (zo) Deborah J. Carter Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 14.00 en 17.00 uur
MEI 2008
2 mei 08 (vr) Corine van Opstal Hooglandse Kerk Leiden 20.15 en 23.30 uur
5 mei 08 (ma) Pianist Leo Bouwmeester privé Overveen 12.00 en 15.30 uur
9 mei 08 (vr) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 19.00 en 22.00 uur
10 mei 08 (za) Bingham Boys privé s Gravenvoeren * 17.00 en 0.30 uur
11 mei 08 (zo) Deborah J. Carter Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 14.00 en 17.00 uur
12 mei 08 (ma) Accordeonist Peer de Schuymer privé Oegstgeest 8.30 en 10.00 uur
14 mei 08 (wo) Herauten (2x) privé Lisse 14.30 en 15.45 uur
16 mei 08 (vr) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 19.00 en 22.00 uur
17 mei 08 (za) Cookers Hot III privé Tiel 18.30 en 24.00 uur
21 mei 08 (wo) Amigos privé Naarden 16.00 en 19.00 uur
23 mei 08 (vr) Bingham Boys privé Overveen 20.00 en 22.30 uur
23 mei 08 (vr) Herauten (2x) privé Overveen 19.45 en 21.00 uur
24 mei 08 (za) Bingham Boys privé Den Haag 17.00 en 20.00 uur
24 mei 08 (za) Pianist Leo Bouwmeester privé Amsterdam 17.00 en 20.00 uur
25 mei 08 (zo) Deborah J. Carter Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 14.00 en 17.00 uur
29 mei 08 (do) Bingham Boys privé Alphen aan Rijn 16.30 en 19.30 uur
31 mei 08 (za) Itapoa privé Hillegom 19.00 en 22.00 uur
JUNI 2008
5 jun 08 (do) Bingham Boys privé Overveen 19.00 en 22.30 uur
7 jun 08 (za) Herauten (2x) privé Muiden 19.00 en 19.30 uur
7 jun 08 (za) Bingham Boys privé Zoetermeer 14.30 en 17.00 uur
8 jun 08 (zo) Bingham Boys privé Velsen Zuid 15.00 en 18.00 uur
14 jun 08 (za) Cookers Hot III privé Leiderdorp 16.00 en 19.00 uur
19 jun 08 (do) Crooks privé Hillegom 17.00 en 20.00 uur
26 jun 08 (do) Bingham Boys privé Noordwijk 17.00 en 21.30 uur
27 jun 08 (vr) Corine van Opstal BSG Leiden 19.00 en 22.30 uur
27 jun 08 (vr) Boccherini Trio BSG Leiden 19.00 en 22.30 uur
27 jun 08 (vr) Continuous Brass BSG Leiden 19.00 en 22.30 uur
28 jun 08 (za) Boccherini Trio privé Sassenheim 15.00 en 19.00 uur
29 jun 08 (zo) Duo Friendly Fire Boot (opstappen BSG - Waardeiland) Leiden 13.00 en 15.00 uur
JULI 2008
4 jul 08 (vr) Amigos privé Leiderdorp 17.00 en 19.00 uur
5 jul 08 (za) Roodborstjes privé Wassenaar 19.30 en 20.30
5 jul 08 (za) Pianist Karel Boehlee privé Noordwijk 19.00 en 21.00 uut
6 jul 08 (zo) Herauten (2x) privé Santpoort 11.40 en 13.10 uur
11 jul 08 (vr) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Warmond 17.00 en 20.00 uur
12 jul 08 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 16.30 en 19.00 uur
27 jul 08 (zo) Accordeonist Koen privé Harderwijk/Hierden 17.00 en 20.00 uur
AUGUSTUS 2008
3 aug 08 (zo) Corine van Opstal privé Vught 21.00 en 23.00 uur
3 aug 08 (zo) Klezmerband Papirosn Buitenpodium Blijmarkt , Zwolle 20.30 en 22.30 uur
8 aug 08 (vr) Bingham Boys privé Kijkduin 18.30 en 20.30 uur
9 aug 08 (za) Herauten (2x) privé Heeswijk 13.00 en 15.00 uur
16 aug 08 (za) Chameleon Mood privé Utrecht 18.30 en 22.00 uur
22 aug 08 (vr) Amigos privé Aalsmeer 13.00 en 17.00 uur
23 aug 08 (za) Bingham Boys privé Noordwijk 17.00 en 20.30 uur
24 aug 08 (zo) Duo Axel en Anneke (travelling light) privé Amsterdam 15.00 en 18.30 uur
29 aug 08 (vr) Duo Axel en Anneke (travelling light) privé Leiden 13.00 en 15.00 uur
30 aug 08 (za) Corine van Opstal privé Rijswijk 18.00 en 18.15 uur
30 aug 08 (za) Bingham Boys privé Wassenaar 18.00 en 19.15 uur
30 aug 08 (za) Corine van Opstal privé Wassenaar 19.30 en 20.30 uur
30 aug 08 (za) Spaanse Muziek & Dans SieboldHuis Leiden 15.00 en 17.00 uur
30 aug 08 (za) Pianist Karel Boehlee Muziekschool Leiden Leiden 13.00 en 15.00 uur
31 aug 08 (zo) Duo Realtime privé Noordwijk 16.00 en 19.00 uur
31 aug 08 (zo) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen Hortus Botanicus - Grandcafe Clusius Leiden 14.00 en 17.00 uur
SEPTEMBER 2008
1 sep 08 (ma) Crooks privé s Graveland 15.00 en 20.00 uur
2 sep 08 (di) Herauten (2x) privé Heemstede 13.00 en 14.10 uur
5 sep 08 (vr) Roodborstjes privé Renesse 21.00 en 01.00 uur
5 sep 08 (vr) Herauten (2x) privé Heemskerk 14.00 en 15.30 uur
6 sep 08 (za) Roodborstjes privé , Roelofarendsveen 21.00 en 01.00 uur
6 sep 08 (za) Itapoa Groot tent Venlo 17.00 en 20.00 uur
7 sep 08 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden 14.30 en 18.00 uur
8 sep 08 (ma) Corine van Opstal privé Vught 21.00 en 23.00 uur
12 sep 08 (vr) Bingham Boys privé KORTENHOEF (nabij Loosdrecht) 17.00 en 20.00 uur
13 sep 08 (za) Amigos privé Wassenaar 16.00 en 21.00 uur
13 sep 08 (za) Klezmerband Papirosn privé Leiden *13.00 en 16.30 uur
13 sep 08 (za) Amorfortia Ensemble privé Leiden 11.30 en 12.30 uur
16 sep 08 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 13.30 uur
16 sep 08 (di) Deborah J. Carter Dizzy Jazzcafe Rotterdam 22.00 en 00.30 uur
20 sep 08 (za) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Den Haag 20.00 en 01.00 uur
20 sep 08 (za) Roby Lakatos privé Leiden 21.30 en 22.30 uur
20 sep 08 (za) Duo Friendly Fire privé Den Haag 20.00 en 01.00 uur
20 sep 08 (za) Duo Axel en Anneke (travelling light) privé Zoetermeer 15.45 en 16.30 uur
27 sep 08 (za) Amorfortia Ensemble privé Vreeland 14.45 en 16.15 uur
OKTOBER 2008
1 okt 08 (wo) Herauten (2x) privé Warmond 17.00 en 18.30 uur
3 okt 08 (vr) Bingham Boys privé Overveen 17.00 en 22.30 uur
5 okt 08 (zo) Duo Friendly Fire Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
6 okt 08 (ma) Boccherini Trio privé Amsterdam 19.30 en 21.30 uur
7 okt 08 (di) Pianist Karel Boehlee Dizzy Jazzcafe Rotterdam 22.00 en 00.30 uur
11 okt 08 (za) Amigos privé Roden (provincie Drenthe) 21.30 en 01.00 uur
19 okt 08 (zo) Bingham Boys Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
30 okt 08 (do) Boccherini Trio privé Amsterdam 20.00 en 22.30 uur
NOVEMBER 2008
1 nov 08 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 19.30 en 23.30 uur
1 nov 08 (za) Duo Friendly Fire Van der Valk Hotel Casino Sassenheim Sassenheim 20.30 en 23.30 uur
9 nov 08 (zo) Deborah J. Carter privé Bosch en Duin 12.00 en 17.00 uur
9 nov 08 (zo) Corine van Opstal privé Bosch en Duin 13.00 en 14.00 uur
11 nov 08 (di) Vleugel en Piano verhuur privé Leiden 14.00 uur speelklaar
DECEMBER 2008
4 dec 08 (do) Amigos privé Rotterdam 18.00 en 22.00 uur
9 dec 08 (di) Duo Axel en Anneke (travelling light) privé Rijswijk 20.00 en 23.30 uur
11 dec 08 (do) Acrobatische Acts De Raviolis privé Rotterdam 20.00 en 21.10 uur
13 dec 08 (za) Piano Trio Verano privé Amersfoort 18.30 en 23.00 uur
13 dec 08 (za) Corine van Opstal privé Amersfoort 17.30 en 18.30 uur
16 dec 08 (di) Corine van Opstal privé Wassenaar 18.00 en 18.30 uur
18 dec 08 (do) Bingham Boys privé Amsterdam 18.00 en 22.00 uur
18 dec 08 (do) Amigos privé Utrecht 20.00 en 23.00 uur
20 dec 08 (za) Duo Friendly Fire privé Noordwijk 19.00 en 24.00 uur
JANUARI 2009
3 jan 09 (za) Duo Friendly Fire privé Sassenheim 20.30 en 23.30 uur
15 jan 09 (do) Roodborstjes privé Den Haag 20.00 en 24.00 uur
16 jan 09 (vr) Duo Friendly Fire privé Zuilichem 21.30 en 01.00 uur
23 jan 09 (vr) Cookers Hot III privé Den Haag 19.00 en 22.00 uur
24 jan 09 (za) Corine van Opstal privé Berkel Roderijs (nabij R&#;dam) 21.00 en 22.30 uur
29 jan 09 (do) Bingham Boys privé Maastricht 19.30 en 22.00 uur
29 jan 09 (do) Boccherini Trio privé Maastricht 20.00 en 22.30 uur
FEBRUARI 2009
22 feb 09 (zo) Bingham Boys Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
22 feb 09 (zo) Corine van Opstal privé Noordwijkerhout 19.30 en 20.30 uur
MAART 2009
3 mrt 09 (di) Bingham Boys privé Leiden 16.00 en 18.00 uur
5 mrt 09 (do) Accordeonist Koen privé Lisserbroek 19.00 en 21.00 uur
25 mrt 09 (wo) Duo Friendly Fire privé Leiden 15.00 en 19.00 uur
APRIL 2009
19 apr 09 (zo) Itapoa Harbour Club Rotterdam 14.30 en 17.00 uur
21 apr 09 (di) Men in Blues Dizzy Jazzcafe Rotterdam 22.00 en 01.00 uur
23 apr 09 (do) Amigos privé Amsterdam 19.15 en 23.00 uur
23 apr 09 (do) Bingham Boys privé Gouda 16.30 en 19.00 uur
24 apr 09 (vr) Herauten (2x) privé Overveen 20.00 en 20.45 uur
24 apr 09 (vr) Bingham Boys privé Marken 18.00 en 21.00 uur
26 apr 09 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 en 18.00 uur
26 apr 09 (zo) Duo Friendly Fire privé Leiden 10.00 en 12.00 uur
30 apr 09 (do) Roodborstjes privé Leiden 13.00 en 14.00 uur
MEI 2009
2 mei 09 (za) Duo Friendly Fire privé Rijswijk 21.00 en 24.00 uur
7 mei 09 (do) Corine van Opstal privé Leiden 20.00 en 23.00 uur
15 mei 09 (vr) Duo Friendly Fire privé Heemstede 20.00 en 23.00 uur
16 mei 09 (za) Herauten (2x) St Jeroen Kerk Noordwijk Binnen 14.15 en 15.30 uur
17 mei 09 (zo) Accordeonist Koen privé Leiden 15.30 en 17.30 uur
20 mei 09 (wo) Roodborstjes privé Stompwijk 20.00 en 01.00 uur
23 mei 09 (za) Bingham Boys privé Rotterdam 15.00 en 17.30 uur
27 mei 09 (wo) Bingham Boys privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
29 mei 09 (vr) Amigos privé Amstelveen 20.00 en 23.00 uur
29 mei 09 (vr) Boccherini Trio privé Haarlem 15.00 en 17.00 uur
30 mei 09 (za) Itapoa privé Wassenaar 16.00 en 20.00 uur
JUNI 2009
12 jun 09 (vr) Accordeonist Koen privé Leiden 20.30 en 22.30 uur
12 jun 09 (vr) Bingham Boys laden-lossen: Bierkade nr. 18 - par Den Haag 18.15 en 19.25 uur
13 jun 09 (za) Tamicos privé Woudrichem 21.00 en 01.00 uur
13 jun 09 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Overveen 18.00 en 20.30 uur
13 jun 09 (za) Men in Blues privé Den Haag 20:50 en 22:00
13 jun 09 (za) Herauten (2x) privé Haarlem 12.00 en 12.45 (1x15 min)
13 jun 09 (za) Haags Saxofoon Kwartet privé Rotterdam (Nesselande) 19.00 en 22.00 uur
17 jun 09 (wo) Bingham Boys Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
19 jun 09 (vr) Chameleon Mood privé IJsselstein (bij Utrecht) 18.30 en 23.00 uur
20 jun 09 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 17.00 en 19.30 uur
20 jun 09 (za) Bingham Boys privé Utrecht 11.30 en 14.30 uur
26 jun 09 (vr) Bingham Boys privé Kamerik 17.30 en 21.00 uur
28 jun 09 (zo) Corine van Opstal Optreden op Boot Dorus Reikesstraat 13.00 en 16.30 uur
JULI 2009
1 jul 09 (wo) Herauten (2x) privé Overveen 19.45 en 20.45 uur
3 jul 09 (vr) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Amsterdam 18.00 en 19.50 uur
5 jul 09 (zo) Deborah J. Carter Dizzy Jazzcafe Rotterdam 22:00 en 00:30
24 jul 09 (vr) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Putten 16.00 en 21.00 uur
29 jul 09 (wo) Bingham Boys Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
AUGUSTUS 2009
19 aug 09 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
22 aug 09 (za) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Warmond 15.00 en 19.15 uur
22 aug 09 (za) Klezmerband Papirosn privé Warmond 15.30 en 20.00 uur
23 aug 09 (zo) Roodborstjes Pleintje t.o Hoppezak Leiden 16.00 en 20.00 uur
23 aug 09 (zo) Cookers Hot III privé AHLaren () 15:00 - 19:00 uur
25 aug 09 (di) Chameleon Mood privé Noordwijk 16.00 en 20.30 uur
29 aug 09 (za) Chameleon Mood privé Noordwijk aan Zee 17.00 en 23.00 uur
29 aug 09 (za) Duo Friendly Fire privé Bergschenhoek 21.00 en 01.00 uur
29 aug 09 (za) Tartuffe privé Oegstgeest 19.00 en 21.00 uur
29 aug 09 (za) Continuous Brass Museum van Oudheden Leiden 14.00 en 17.00 uur
SEPTEMBER 2009
1 sep 09 (di) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé WASSENAAR 17.00 en 19.30 uur
5 sep 09 (za) Amigos privé Leiden 15.30 en 18.00 uur
9 sep 09 (wo) Herauten (2x) privé Lisse 19.50 en 20.50 uur
10 sep 09 (do) Boccherini Trio privé Amsterdam 16.00 en 19.00 uur
12 sep 09 (za) Itapoa privé sHertogenbosch 12.45 en 15.30 uur
13 sep 09 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 en 18.00 uur
15 sep 09 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
18 sep 09 (vr) Herauten (2x) privé Overveen 20.15 en 21.00 uur
20 sep 09 (zo) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen privé Loenen aan Vecht 13.00 en 17.00
23 sep 09 (wo) Chameleon Mood privé Noordwijk aan Zee 17.00 en 23.00 uur
25 sep 09 (vr) Bingham Boys privé Harderwijk 18.30 en 22.00 uur
29 sep 09 (di) Boccherini Trio privé Amsterdam 19.00 en 22.30 uur
OKTOBER 2009
10 okt 09 (za) Boccherini Trio privé Ede (Gld) 16.30 en 18.00 uur
18 okt 09 (zo) Bingham Boys privé Rotterdam 14.30-17.00
NOVEMBER 2009
7 nov 09 (za) Bingham Boys privé Oegstgeest 17.00 en 20.00 uur
10 nov 09 (di) Corine van Opstal privé Rijswijk 21.00 en 22.00 uur
15 nov 09 (zo) Bingham Boys privé Warmond 13.15 en 17.30 uur
20 nov 09 (vr) Herauten (2x) privé Den Haag 21.30 en 22.30 uur
25 nov 09 (wo) Pianist Leo Bouwmeester privé Scheveningen 16.00 en 19.00 uur
DECEMBER 2009
9 dec 09 (wo) Herauten (2x) privé Rotterdam 19.00 en 21.00 uur
12 dec 09 (za) Klezmerband Papirosn privé Den Haag 18.30 en 21.30 uur
12 dec 09 (za) Herauten (2x) privé RKHavelte 14.30 en 15.40 uur
13 dec 09 (zo) Bingham Boys Tent in de Kerkstraat Noordwijk Binnen 13.30 en 17.00 uur
17 dec 09 (do) Pianist Leo Bouwmeester Duinrell (Plaza) Wassenaar 20.00 en 24.30 uur
JANUARI 2010
9 jan 10 (za) Roodborstjes privé Noordwijk 18.30 en 22.00 uur
11 jan 10 (ma) Cookers Hot III privé Delft 16.30 en 17.00 uur
MAART 2010
25 mrt 10 (do) Chameleon Mood privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.00 uur
27 mrt 10 (za) Klezmerband Papirosn privé Bunschoten 17.30 en 20.00 uur
28 mrt 10 (zo) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Noordwijk 19.00 en 22.00 uur
APRIL 2010
8 apr 10 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Bunnik 17.00 en 19.00 uur
14 apr 10 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
15 apr 10 (do) Bingham Boys privé Zoetermeer 16.00 en 18.30 uur
16 apr 10 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Heemstede 20.30 en 24.00 uur
17 apr 10 (za) Duo Friendly Fire privé Den Haag 16.00 en 20.30 uur
17 apr 10 (za) Tamicos privé Almere 20.00 en 00.00 uur
21 apr 10 (wo) Chameleon Mood privé Gouda 18.00 en 21.30 uur
21 apr 10 (wo) Cuban Latin Trio Caney Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
23 apr 10 (vr) Cuban Latin Trio Caney Amsterdam Rai Amsterdam 17.00 en 21.00 uur
25 apr 10 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Leiden 13.30 en 17.00 uur
25 apr 10 (zo) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen privé Leiden 12.00 en 15.00 uur
MEI 2010
5 mei 10 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
13 mei 10 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Hengelo 13.30 en 17.00 uur
15 mei 10 (za) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen privé Amsterdam 17.30 en 19.00 uur
20 mei 10 (do) Bingham Boys privé Hasselt-Knokke 16.30 en 19.30 uur
21 mei 10 (vr) Pianist Leo Bouwmeester privé Amsterdam 18.00 en 20.30 uur
JUNI 2010
2 jun 10 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
5 jun 10 (za) Bingham Boys privé Santpoort 18.00 en 22.00 uur
6 jun 10 (zo) Bingham Boys privé Alphen aan Rijn 13.00 en 17.00 uur
10 jun 10 (do) Hot Club de Frank privé Waalre 19.00 en 23.00 uur
10 jun 10 (do) Accordeonist Koen privé Leiden 16.00 en 19.30 uur
11 jun 10 (vr) Ellister van der Molen (duo, trio of quartet) privé Den Haag 18:20 en 20:15
12 jun 10 (za) Hot Club de Frank privé Den Haag 16:00 en 17:55 uur
12 jun 10 (za) Koos van der Hout (solo) privé Den Haag 16:20 en 18:15 uur
12 jun 10 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Den Haag 18:00 en 19:55 uur
12 jun 10 (za) Non Melting Icecreamband privé Den Haag 20:40 en 22:30 uur
13 jun 10 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 en 18.00 uur
13 jun 10 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
17 jun 10 (do) Orchestra en Camerata Particolare privé Warmond 20.30 en 22.00 uur
19 jun 10 (za) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Rijswijk 15.00 en 17.00 uur
19 jun 10 (za) Bingham Boys Muziektent Warmond Culinair Warmond 14.00 en 17.00 uur
19 jun 10 (za) Cuban Latin Trio Caney Muziektent Warmond Culinair Warmond 15.00 en 18.00 uur
20 jun 10 (zo) Pianist Leo Bouwmeester privé Vilsteren (bij Ommen) 12.45 en 16.45 uur
20 jun 10 (zo) Cuban Latin Trio Caney Muziektent Warmond Culinair Warmond 15.00 en 18.00 uur
20 jun 10 (zo) Bingham Boys Muziektent Warmond Culinair Warmond 14.00 en 17.00 uur
26 jun 10 (za) Accordeonist Koen privé Zaandam 14.00 en 15.00 uur
26 jun 10 (za) Acrobatische Acts De Raviolis privé Noordwijk 15.00 en 18.00 uur
JULI 2010
2 jul 10 (vr) Brass Ensemble privé Den Haag 15.20 en 16.40 uur
3 jul 10 (za) Bingham Boys privé Bussum 20.30 en 24.00 uur
3 jul 10 (za) Deborah J. Carter privé Noordwijk Binnen 21.30-22.30 uur
7 jul 10 (wo) Deborah J. Carter Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
11 jul 10 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
22 jul 10 (do) Herauten (2x) privé Velzen Zuid 14.30 en 15.40 uur
AUGUSTUS 2010
15 aug 10 (zo) Deborah J. Carter Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
19 aug 10 (do) Cookers Hot III privé Zaandam 10.30 en 16.00 uur
21 aug 10 (za) Vleugel en Piano verhuur privé Hillegom maandag 23 augustus
21 aug 10 (za) Duo Frans Heemskerk privé Hillegom 16.00 en 20.00 uur
22 aug 10 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
22 aug 10 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Oegstgeest 15.45 en 19.00 uur
27 aug 10 (vr) Pianist Leo Bouwmeester privé Leiden 19.00 en 23.00 uur
28 aug 10 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Vinkeveen 21.30 en 01.00 uur
SEPTEMBER 2010
3 sep 10 (vr) Hot Club de Frank Naturalis Leiden 17.00 en 21.00 uur
3 sep 10 (vr) Klezmerband Papirosn Naturalis Leiden 17.00 en 21.00 uur
3 sep 10 (vr) Cookers Hot III Naturalis Leiden 17.00 en 21.00 uur
3 sep 10 (vr) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Leiden 20.00 en 23.00 uur
3 sep 10 (vr) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Leiden 17.00 en 20.00 uur
4 sep 10 (za) Corine van Opstal privé Amsterdam 20.00 en 21.30 uur
4 sep 10 (za) Chameleon Mood privé Schiedam 21.00 en 24.00 uur
4 sep 10 (za) Klezmerband Papirosn privé Driebergen 15.00 en 17.00 uur
4 sep 10 (za) Haags Saxofoon Kwartet privé Leiden 17.00 en 21.00 uur
4 sep 10 (za) Roodborstjes privé Leiden 17.00 en 21.00 uur
4 sep 10 (za) Spaanse Muziek & Dans privé Leiden 17.00 en 21.00 uur
4 sep 10 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Leiden 17.00 en 21.00 uur
5 sep 10 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Lisserbroek 16.00 en 20.00 uur
9 sep 10 (do) Tartuffe privé Rotterdam 20.00 en 20.45 uur
11 sep 10 (za) Bingham Boys privé Wassenaar 15.00 en 18.00 uur
11 sep 10 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Oost Kapelle 19.30 en 24.30 uur
12 sep 10 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
17 sep 10 (vr) Salonorkest Sofa privé Wassenaar 17.00 en 20.00 uur
19 sep 10 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
21 sep 10 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
22 sep 10 (wo) Deborah J. Carter Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
OKTOBER 2010
3 okt 10 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
4 okt 10 (ma) Roodborstjes Uyl van Hoogland Cafe Leiden 21.30 en 00.30 uur
10 okt 10 (zo) Deborah J. Carter Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
10 okt 10 (zo) Roodborstjes privé KORTENHOEF (nabij Loosdrecht) 20.00 en 24.00 uur
15 okt 10 (vr) Bingham Boys privé Rotterdam (IJsselmonde) 16.00 en 20.00 uur
16 okt 10 (za) Boccherini Trio privé Zaltbommel 14.00- 17.00 uur
NOVEMBER 2010
14 nov 10 (zo) Cuban Latin Trio Caney Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 14.30 en 17.30 uur
20 nov 10 (za) Roodborstjes privé Soest 21.30 en 24.30 uur
21 nov 10 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Den Haag 16.30 en 19.30 uur
21 nov 10 (zo) 1-Man Band (Piano Act) Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 en 18.00 uur
DECEMBER 2010
9 dec 10 (do) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Amsterdam 18.00 en 19.30 uur
11 dec 10 (za) Bingham Boys privé Oegstgeest 18.30 en 21.00 uur
11 dec 10 (za) Chameleon Mood privé Maasland 17.30 en 23.30 uur
14 dec 10 (di) Bingham Boys privé OPHEMERT 17.00 en 21.00 uur
17 dec 10 (vr) Chameleon Mood privé Noordwijk 18.45 en 23.00 uur
19 dec 10 (zo) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Noordwijkerhout 12.00 en 16.00 uur
25 dec 10 (za) Deborah J. Carter privé Amsterdam 18.00 en 22.00 uur
26 dec 10 (zo) Deborah J. Carter privé Amsterdam 18.00 en 22.00 uur
JANUARI 2011
7 jan 11 (vr) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Den Haag 17.00 en 20.00 uur
15 jan 11 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Leiden 20.30 en 24.00 uur
30 jan 11 (zo) Bingham Boys privé Den Haag 19.30 en 22.30 uur
FEBRUARI 2011
5 feb 11 (za) Harpiste privé Rijswijk 13.00 en 16.00 uur
6 feb 11 (zo) Boccherini Trio privé Rijswijk 09.30 en 12.30 uur
15 feb 11 (di) Tartuffe privé Oegstgeest 13.00 en 14.00 uur
MAART 2011
8 mrt 11 (di) Bingham Boys privé Amsterdam 15.00 en 17.00 uur
13 mrt 11 (zo) Cuban Latin Trio Caney Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 14.30 en 17.30 uur
16 mrt 11 (wo) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen privé Utrecht 12.00 en 17.00 uur
17 mrt 11 (do) Bingham Boys privé Den Haag 18.30 en 21.00 uur
17 mrt 11 (do) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen privé Utrecht 12.00 en 17.00 uur
19 mrt 11 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Bruinisse 17.00 en 20.00 uur
24 mrt 11 (do) Chameleon Mood privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 19.00 uur
27 mrt 11 (zo) Bingham Boys privé Amsterdam 16.00 en 18.30 uur
30 mrt 11 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
APRIL 2011
8 apr 11 (vr) Accordeonist Peer de Schuymer privé Heemstede 19.30 en 23.00 uur
9 apr 11 (za) Acoustic Ladies privé Oegstgeest 19.00 en 22.30 uur
9 apr 11 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Rotterdam 14.30 en 17.30 uur
10 apr 11 (zo) Chameleon Mood Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
10 apr 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
16 apr 11 (za) Chameleon Mood privé Leiden 19.00 en
20 apr 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
24 apr 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
27 apr 11 (wo) Deborah J. Carter Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
30 apr 11 (za) Boccherini Trio privé Rotterdam 19.30 en 20.45 uur
30 apr 11 (za) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) Tent op Plein Koudekerke 21.00 en 01.00 uur
MEI 2011
1 mei 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
8 mei 11 (zo) Cuban Latin Trio Caney Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
11 mei 11 (wo) Deborah J. Carter Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
14 mei 11 (za) Corine van Opstal privé Amsterdam 20.00 en 21.30 uur
14 mei 11 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Vledderveen 17.00 en 22.00 uur
14 mei 11 (za) Men in Blues privé Aerdenhout 19.00 en 21.00 uur
15 mei 11 (zo) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Roelofarendsveen 12.30 en 16.30 uur
15 mei 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
18 mei 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
20 mei 11 (vr) 1-Man Band (Piano Act) privé Leiden 19.00 en 01.00 uur
20 mei 11 (vr) Sopraan Hannie Slingerland privé Wassenaar 11.30 en 01.00 uur
21 mei 11 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Noordwijk aan Zee 17.30 en 19.30 uur
22 mei 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
27 mei 11 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 15.45 en 18.30 uur
28 mei 11 (za) Herauten (2x) privé Nieuw Loosdrecht 11.15 en 13.00 uur
29 mei 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
JUNI 2011
1 jun 11 (wo) Bingham Boys privé Den Haag 10.30 en 15.00 uur
1 jun 11 (wo) Acoustic Ladies privé Wolfheze 10.30 en 15.00 uur
1 jun 11 (wo) Deborah J. Carter Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
12 jun 11 (zo) 1-Man Band (Piano Act) Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
12 jun 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
14 jun 11 (di) Acoustic Ladies privé Den Haag 17.00 en 21.00 uur
15 jun 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
16 jun 11 (do) Bingham Boys privé Hasselt-Knokke 16.30 en 19.30 uur
17 jun 11 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Den Haag 19.00 en 22.30 uur
18 jun 11 (za) Bingham Boys privé Soest 18.30 en 22.30 uur
19 jun 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
19 jun 11 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 - 18.00 uur
24 jun 11 (vr) Chameleon Mood privé Oegstgeest 19.00 en 24.00 uur
25 jun 11 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Breda 20.30 en 01.00 uur
25 jun 11 (za) Accordeonist Arkadi privé Den Haag 18.00 en 20.00 uur
29 jun 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
JULI 2011
2 jul 11 (za) Chameleon Mood privé Hoek van Holland 18.00 en 24.00 uur
3 jul 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
9 jul 11 (za) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Bassange-Boirs 17.00 en 20.00 uur
9 jul 11 (za) Acoustic Ladies privé Leiden 16.00 en 20.00 uur
10 jul 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
17 jul 11 (zo) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Wilgen 17.00 en 21.00 uur
20 jul 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
24 jul 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
31 jul 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
AUGUSTUS 2011
7 aug 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
10 aug 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
14 aug 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
17 aug 11 (wo) Itapoa Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
20 aug 11 (za) Acoustic Ladies privé Oudewater 19.00 en 23.30 uur
24 aug 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
25 aug 11 (do) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Lisserbroek 19.00 en 23.00 uur
28 aug 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
28 aug 11 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Leiden 13.00 en 17.00 uur
SEPTEMBER 2011
3 sep 11 (za) La Strada privé Woerden 16.30 en 19.30 uur
4 sep 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
8 sep 11 (do) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Leiden 15.30 en 18.00 uur
8 sep 11 (do) Acoustic Ladies privé Leiden 18.00 en 22.00 uur
8 sep 11 (do) Tartuffe Restaurant Woods Leiden 19.00 en 19.30 uur
9 sep 11 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Noordwijk aan Zee 19.00 en 23.30 uur
11 sep 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
13 sep 11 (di) Bingham Boys privé Utrecht 16.30 en 18.00 uur
14 sep 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
18 sep 11 (zo) Chameleon Mood privé Bosch en Duin 17.00 en 21.00 uur
18 sep 11 (zo) Itapoa Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
18 sep 11 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 - 18.00 uur
20 sep 11 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
21 sep 11 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
25 sep 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
25 sep 11 (zo) Amigos privé Rotterdam 16.30 en 20.00 uur
OKTOBER 2011
2 okt 11 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
7 okt 11 (vr) Klezmerband Papirosn privé Bunnik 21.30 en 01.00 uur
7 okt 11 (vr) Chameleon Mood privé Soest 22.00 en 01.00 uur
9 okt 11 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
9 okt 11 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
12 okt 11 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
30 okt 11 (zo) Bingham Boys privé Voorburg 13.00 en 17.00 uur
30 okt 11 (zo) Deborah J. Carter privé Warmond 15.00 tot 17.30 uur
30 okt 11 (zo) Acoustic Ladies privé Noordwijk 16.00 en 20.30 uur
NOVEMBER 2011
4 nov 11 (vr) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Leiden 18.30 en 20.00 uur
10 nov 11 (do) Acoustic Ladies privé Rotterdam 20.00 en 21.00 uur
13 nov 11 (zo) Acoustic Ladies Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
18 nov 11 (vr) Acoustic Ladies privé Katwijk aan Zee 19.00 en 24.00 uur
18 nov 11 (vr) Herauten (2x) privé Wassenaar 18.30 en 20.30 uur
18 nov 11 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Noordwijk 17.00 en 20.30 uur
23 nov 11 (wo) Corine van Opstal privé Amsterdam 1530 en 16.30 uur
26 nov 11 (za) Chameleon Mood privé Austerlitz (bij Zeist) 19.00 en 24.00 uur
27 nov 11 (zo) Deborah J. Carter Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
30 nov 11 (wo) Bingham Boys privé Utrecht 18.00 en 21.00 uur
DECEMBER 2011
2 dec 11 (vr) Bingham Boys privé Den Haag 16.30 en 17.45 uur
10 dec 11 (za) Men in Blues privé Arnhem 20.30 en 00.30 uur
11 dec 11 (zo) Chameleon Mood Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
13 dec 11 (di) Bingham Boys privé Zeist 19.30 en 22.30 uur
18 dec 11 (zo) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Nieuw Vennep 12.00 en 16.00 uur
19 dec 11 (ma) Bingham Boys privé Otterlo 17.30 en 19.30 uur
20 dec 11 (di) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Leiden *15.30 en 20.00 uur
21 dec 11 (wo) Acoustic Ladies privé Leiden *15.30 en 20.00 uur
23 dec 11 (vr) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Leiden *15.30 en 20.00 uur
26 dec 11 (ma) Acoustic Ladies privé Wassenaar 11.00 en 15.00 uur
31 dec 11 (za) 1-Man Band (Piano Act) privé Rotterdam 21.00 en 02.00 uur
JANUARI 2012
6 jan 12 (vr) 1-Man Band (Piano Act) privé Leiden 18.00 en 21.00 uur
11 jan 12 (wo) Klezmerband Papirosn privé Dusseldorf 19.30 en 21.30 uur
26 jan 12 (do) 1-Man Band (Piano Act) privé Leiden 22.00 en 01.00 uur
29 jan 12 (zo) 1-Man Band (Piano Act) Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
FEBRUARI 2012
6 feb 12 (ma) Corine van Opstal privé Rijswijk 22.00 en 22.15 uur
8 feb 12 (wo) Klezmerband Papirosn privé Breukelerveen 16.00 en 20.00 uur
11 feb 12 (za) Acoustic Ladies privé Scheveningen 18.30 en 21.30 uur
26 feb 12 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
MAART 2012
11 mrt 12 (zo) Acoustic Ladies Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
15 mrt 12 (do) Roodborstjes privé Mijdrecht 12.30 en 19.00 uur
22 mrt 12 (do) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
24 mrt 12 (za) Bingham Boys privé Utrecht 12.30 en 18.00 uur
25 mrt 12 (zo) Cuban Latin Trio Caney Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
28 mrt 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
APRIL 2012
1 apr 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
4 apr 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
8 apr 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
8 apr 12 (zo) 1-Man Band (Piano Act) Stadscafe Van der Werff Leiden 15.30 en 18.30 uur
14 apr 12 (za) Tamicos privé Aalsmeerderbrug 13.30 en 16.00 uur
15 apr 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
17 apr 12 (di) Boccherini Trio privé Noordwijk 19.00 en 22.00 uur
19 apr 12 (do) Bingham Boys privé Amsterdam 18.00 en 20.00 uur
20 apr 12 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 17.30 en 23.00 uur
27 apr 12 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Cothen 17.30 en 21.30 uur
27 apr 12 (vr) Bingham Boys privé Leiden 17.00 en 20.00 uur
29 apr 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
MEI 2012
2 mei 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
5 mei 12 (za) Bingham Boys privé Voorschoten 17.00 en 23.00 uur*
6 mei 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
10 mei 12 (do) Roodborstjes privé Wijk aan Zee 20.30 en 01.00 uur
13 mei 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
16 mei 12 (wo) Hot Club de Frank privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
16 mei 12 (wo) Pianist Leo Bouwmeester privé Oegstgeest 17.00 en 21.00 uur
16 mei 12 (wo) Corine van Opstal privé Oegstgeest 21.00 en 21.30 uur
19 mei 12 (za) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Loosdrecht 17.50 en 24.00 uur
25 mei 12 (vr) Herauten (2x) privé Apeldoorn 13.45 en 16.00 uur
25 mei 12 (vr) Acoustic Ladies privé Leiden 17.00 en 20.00 uur
26 mei 12 (za) Itapoa privé Noordwijk aan Zee 16.30 en 19.30 uur
27 mei 12 (zo) Art of Swing privé Arnhem 20.00 en 23.00 uur
30 mei 12 (wo) Hot Club de Frank Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
JUNI 2012
3 jun 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
7 jun 12 (do) Bingham Boys privé Hasselt-Knokke 16.30 en 19.30 uur
8 jun 12 (vr) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Leiden 18.00 en 19.30 uur
10 jun 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
10 jun 12 (zo) Duo Frans Heemskerk privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
10 jun 12 (zo) Hot Club de Frank privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
10 jun 12 (zo) Trio Vidalita privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
10 jun 12 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
10 jun 12 (zo) Maris Strijkkwartet privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
10 jun 12 (zo) Ellister van der Molen (duo, trio of quartet) privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
10 jun 12 (zo) Acrobatische Acts De Raviolis privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
15 jun 12 (vr) Bingham Boys privé Wiedum 19.00 en 23.00 uur
17 jun 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
23 jun 12 (za) Chameleon Mood privé Den Haag 17.15 en 22.00 uur
24 jun 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
29 jun 12 (vr) Acoustic Ladies privé Noordwijk aan Zee 17.00 en 22.00 uur*
29 jun 12 (vr) Bingham Boys privé Leiden 17.00 en 20.00 uur
30 jun 12 (za) Hot Club de Frank Poium kerkplein t.o. Cafe Thomas Noordwijk Binnen 17.30 en 20.00 uur
30 jun 12 (za) Pianist Karel Boehlee Podium t.o. Cfe Thomas Noordwijk Binnen 21.30 en 23.00 uur
JULI 2012
1 jul 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
8 jul 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
22 jul 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
29 jul 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
AUGUSTUS 2012
1 aug 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
3 aug 12 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Bunnik 19.15 en 21.30 uur*
4 aug 12 (za) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Winterswijk-Woold 18.00 en 22.00 uur
8 aug 12 (wo) Pianist Leo Bouwmeester privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
11 aug 12 (za) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Rotterdam 17.00 en 23.00 uur
12 aug 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
17 aug 12 (vr) Bingham Boys privé Leiden 11.30 en 14.00 uur
19 aug 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
25 aug 12 (za) Cuban Latin Trio Caney privé B Hargimont, België 13.00 en 15.00 uur
25 aug 12 (za) Chameleon Mood privé Den Haag 18.00 en 22.00 uur
25 aug 12 (za) Tamicos privé Noordwijk aan Zee 17.00 en 21.00 uur
26 aug 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
29 aug 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
31 aug 12 (vr) Duo Realtime privé Leiden 17.00 en 20.00 uur
SEPTEMBER 2012
1 sep 12 (za) Vleugel en Piano verhuur privé Noordwijk 15.00 en 19.00 uur
1 sep 12 (za) Duo Frans Heemskerk privé Noordwijk 15.00 en 19.00 uur
2 sep 12 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
5 sep 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
6 sep 12 (do) Pianist Karel Boehlee privé Voorschoten 15.30 en 18.00 uur
12 sep 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
15 sep 12 (za) Acoustic Ladies privé Den Bosch 15.30 en 17.30 uur
15 sep 12 (za) Tamicos privé Leiderdorp 17.00 en 20.00 uur
18 sep 12 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
19 sep 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
22 sep 12 (za) Chameleon Mood privé Dalfsen 17.00 en 22.00 uur
23 sep 12 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
23 sep 12 (zo) Herauten (2x) privé Baarn 12.30 en 13.30 uur
26 sep 12 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
OKTOBER 2012
9 okt 12 (di) Acoustic Ladies privé Rotterdam 17.45 en 20.30 uur
13 okt 12 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Leiden 19.00 en 23.00 uur
14 okt 12 (zo) Cuban Latin Trio Caney Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 14.30 en 17.30 uur
19 okt 12 (vr) Acoustic Ladies privé Oegstgeest 18.00 en 22.00 uur
28 okt 12 (zo) 1-Man Band (Piano Act) privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
NOVEMBER 2012
15 nov 12 (do) Herauten (2x) privé Wassenaar 18.30 en 20.30 uur
25 nov 12 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen Gauchos (aan de plas) - Mendoza Winebar Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
DECEMBER 2012
7 dec 12 (vr) Amigos privé Rotterdam 18.00 en 19.00 uur
18 dec 12 (di) Tartuffe privé Leiden 17.00 en 18.00 uur
19 dec 12 (wo) Acoustic Ladies privé Alkmaar 09.30 en 14.00 uur
23 dec 12 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
31 dec 12 (ma) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 20.00 en 23.00 uur
JANUARI 2013
1 jan 13 (di) Bingham Boys privé Katwijk 17.00 en 22.00 uur
FEBRUARI 2013
15 feb 13 (vr) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Overveen 20.15 en 24.00 uur
16 feb 13 (za) Bingham Boys privé Woerden 20.45 en 24.00 uur
17 feb 13 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
23 feb 13 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Ijsselstein 17.00 en 22.00 uur
MAART 2013
2 mrt 13 (za) 1-Man Band (Piano Act) privé Katwijk 20.30 en 01.00 uur
8 mrt 13 (vr) Corine van Opstal privé Rijswijk 21.45 en 22.00 uur
21 mrt 13 (do) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
24 mrt 13 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
24 mrt 13 (zo) Corine van Opstal privé Kortenhoef 18.30 en 19.30 uur
27 mrt 13 (wo) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 16.00 en 19.00 uur
27 mrt 13 (wo) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Noordwijkerhout 19.30 en 24.00 uur
31 mrt 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
APRIL 2013
7 apr 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
13 apr 13 (za) Klezmerband Papirosn privé Leiden 17.00 en 20.30 uur
13 apr 13 (za) 1-Man Band (Piano Act) Kyocera ADO Stadion Den Haag 18.00 en 20.45 uur
14 apr 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
21 apr 13 (zo) Amazing Sonny G. Stadscafe Van der Werff Leiden 15.00 en 18.00 uur
21 apr 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
25 apr 13 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
25 apr 13 (do) Mariachi Orkest privé Bloemendaal aan Zee 18.00 en 19.30 uur
27 apr 13 (za) Accordeonist Koen privé Oegstgeest 18.00 en 20.00 uur
28 apr 13 (zo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
30 apr 13 (di) Amazing Sonny G. privé Leiden 18.30 en 20.30 uur
MEI 2013
1 mei 13 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
8 mei 13 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
12 mei 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
16 mei 13 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
18 mei 13 (za) Amazing Sonny G. privé Voorhout 20.30 en 01.00 uur
25 mei 13 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 18.00 en 21.30 uur
26 mei 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
29 mei 13 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
31 mei 13 (vr) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Heemstede 19.30 en 00.00 uur
JUNI 2013
1 jun 13 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 24.00 uur
1 jun 13 (za) Duo Axel en Anneke (travelling light) privé Warmond 18.00 en 23.00 uur
2 jun 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
4 jun 13 (di) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Leiden 18.00 en 21.30 uur
6 jun 13 (do) Bingham Boys privé Hasselt-Knokke 16.30 en 19.30 uur
9 jun 13 (zo) Acoustic Ladies privé Hoofddorp 15.00 en 19.00 uur
9 jun 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
12 jun 13 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
14 jun 13 (vr) 1-Man Band (Piano Act) privé Alphen aan de Rijn 21.30 en 01.00 uur
15 jun 13 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Scheveningen 15.00 en 18.00 uur
16 jun 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
23 jun 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
23 jun 13 (zo) Acoustic Ladies Woonhuis Wassenaar 14.00 en 17.00 uur
26 jun 13 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
JULI 2013
3 jul 13 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
4 jul 13 (do) Cookers Hot III privé Wassenaar 13.00 en 16.00 uur
5 jul 13 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Raerd (nabij Sneek) 20.00 en 23.30 uur
6 jul 13 (za) Bingham Boys Heeren van Noortwijck Noordwijk aan Zee 17.00 en 19.00 uur
6 jul 13 (za) Chameleon Mood privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 23.00 uur
7 jul 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
11 jul 13 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
12 jul 13 (vr) 1-Man Band (Piano Act) privé Rijswijk 16.30 en 20.30 uur
14 jul 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
14 jul 13 (zo) Accordeonist Peer de Schuymer privé Leiden 18.00 en 20.00 uur
17 jul 13 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
21 jul 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
24 jul 13 (wo) Pianist Leo Bouwmeester Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.00 uur
28 jul 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
AUGUSTUS 2013
11 aug 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
14 aug 13 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
16 aug 13 (vr) Acoustic Ladies privé Doetinchem 18.00 en 22.00 uur
18 aug 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
21 aug 13 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
22 aug 13 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 22.30 uur
23 aug 13 (vr) Chameleon Mood privé Leiden 21.00 en 01.00 uur
23 aug 13 (vr) Klezmerband Papirosn privé Noordwijk aan Zee 19.00 en 22.00 uur
25 aug 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
30 aug 13 (vr) Accordeonist Arkadi privé Leiden 16.00 en 18.00 uur
30 aug 13 (vr) Bingham Boys privé Leiden 18.00 en 20.00 uur
SEPTEMBER 2013
1 sep 13 (zo) Acrobatische Acts De Raviolis Speelplaatsje t.o. Hoppezak Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Trio Profundo Pieterskerkgracht 9A Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen Pieterskerkgracht 9A Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Cuban Latin Trio Caney Pieterskerkgracht 6 Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Amazing Sonny G. Pieterskerkgracht 6 Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Harpiste Kloksteeg 25 Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Acoustic Ladies Pieterskerkgracht 12 Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Koos van der Hout (solo) Gerecht 1 Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Accordeonist Arkadi Terras Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Bingham Boys Terras Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Vleugel en Piano verhuur Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Duo Kanter Prentenkabinet Leiden 14.00 en 18.00 uur
1 sep 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
4 sep 13 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
7 sep 13 (za) Chameleon Mood privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 23.00 uur
8 sep 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
12 sep 13 (do) Roodborstjes privé Amsterdam Zuidoost 20.30 en 24.00 uur
15 sep 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
15 sep 13 (zo) Tamicos privé Tervuren , Belgie 12.30 en 16.00 uur
17 sep 13 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
19 sep 13 (do) Herauten (2x) privé Utrecht 19.00 en 19.45 uur
21 sep 13 (za) Boccherini Trio privé Stolwijk 11.30 en 15.00 uur
21 sep 13 (za) Chameleon Mood privé Den Haag 17.00 en 21.00 uur
22 sep 13 (zo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
25 sep 13 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
26 sep 13 (do) Bingham Boys privé Oegstgeest 18.00 en 19.30 uur
26 sep 13 (do) Bingham Boys privé Leiden 20.00 en 21.00 uur
28 sep 13 (za) Amigos privé Naaldwijk 19.30 en 23.00 uur
29 sep 13 (zo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 17.30 en 22.00 uur
OKTOBER 2013
5 okt 13 (za) 1-Man Band (Piano Act) privé Woerden 21.00 en 24.00 uur
5 okt 13 (za) Roodborstjes privé Utrecht 24.00 en 03.00 uur
5 okt 13 (za) Bingham Boys privé Aerdenhout 21.30 en 01.00 uur
17 okt 13 (do) Deborah J. Carter privé Duesseldorf 21.30 en 23.30 uur
17 okt 13 (do) Trio Vidalita privé Duesseldorf 18.00 en 24.00 uur
17 okt 13 (do) Vleugel en Piano verhuur privé Duesseldorf 19.00 en 24.00 uur
19 okt 13 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Groningen 20.30 en 23.30 uur
19 okt 13 (za) Herauten (2x) privé Baarn 14.00 en 15.00 uur
25 okt 13 (vr) Miranda van Kralingen Kasteel de Wittenburg Wassenaar 20.15 en 22.30 uur
NOVEMBER 2013
7 nov 13 (do) Trio Vidalita privé Breda 19.00 en 20.30 uur
10 nov 13 (zo) 1-Man Band (Piano Act) privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
14 nov 13 (do) Herauten (2x) privé Rijswijk 17.00 en 18.00 uur
17 nov 13 (zo) Amhali-s Amazing Allround Band Stadscafe Van der Werff Leiden 15.30 en 18.30 uur
24 nov 13 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
30 nov 13 (za) Acrobatische Acts De Raviolis privé Rotterdam-Botlek 14.00 en 15.00 uur
DECEMBER 2013
8 dec 13 (zo) Amazing Sonny G. privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
13 dec 13 (vr) Bingham Boys privé Leiden 18.00 en 24.00 uur
14 dec 13 (za) Amazing Sonny G. privé Noordwijk 20.30 en 24.00 uur
14 dec 13 (za) Duo Axel en Anneke (travelling light) privé Den Haag 19.00 en 23.00 uur
17 dec 13 (di) 1-Man Band (Piano Act) privé Amstelveen 17.00 en 19.30 uur
20 dec 13 (vr) Acoustic Ladies privé Leiden 19.00 en 22.30 uur
22 dec 13 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
28 dec 13 (za) Chameleon Mood privé Den Haag 18.00 en 24.00 uur
JANUARI 2014
18 jan 14 (za) Duo Kanter privé Elsloo 20.00 en 20.45 uur
18 jan 14 (za) Hot Club de Frank privé Elsloo 18.30 en 22.00 uur
26 jan 14 (zo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
FEBRUARI 2014
9 feb 14 (zo) Amazing Sonny G. privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
23 feb 14 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
MAART 2014
2 mrt 14 (zo) Roodborstjes Stadscafe Van der Werff Leiden 15.30 en 18.30 uur
4 mrt 14 (di) Bingham Boys privé Baarn 17.00 en 18.00 uur
9 mrt 14 (zo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
14 mrt 14 (vr) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Opheusden 20.00 en 24.00 uur
22 mrt 14 (za) Bingham Boys privé Utrecht 09.00 en 18.00 uur
23 mrt 14 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
28 mrt 14 (vr) Chameleon Mood privé Oegstgeest 20.30 en 23.30 uur
30 mrt 14 (zo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk 17.00 en 22.00 uur
APRIL 2014
6 apr 14 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Rotterdam 15.30 en 20.00 uur
9 apr 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
20 apr 14 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Oostrum-Venray 20.00 en 24.00 uur
23 apr 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
30 apr 14 (wo) Harpiste privé OPHEMERT *15.00 en 18.00 uur
30 apr 14 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
MEI 2014
14 mei 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
15 mei 14 (do) Haags Saxofoon Kwartet privé Baarn 19.00 en 22.00 uur
17 mei 14 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 17.00 en 23.00 uur
21 mei 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
23 mei 14 (vr) Acoustic Ladies privé Amsterdam 19.30 en 23.30 uur
24 mei 14 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 19.00 en 22.30 uur
28 mei 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
31 mei 14 (za) Amigos privé Almere 19.00 en 22.00 uur
31 mei 14 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Kapelle Belgie 18.00 en 24.00 uur
JUNI 2014
4 jun 14 (wo) Itapoa privé Leiden 17.30 en 19.00 uur
5 jun 14 (do) Amazing Sonny G. privé Utrecht 16.00 en 19.00 uur
7 jun 14 (za) Eran Har Even Trio Amsterdam Arena Amsterdam Zuidoost 19.45 en 20.45 uur
7 jun 14 (za) Ob6sions Amsterdam Arena Amsterdam Zuidoost 14.00 en 15.15 uur
7 jun 14 (za) Ack van Rooyen & Jeroen Manders Quintet Amsterdam Arena Amsterdam Zuidoost 23.00 en 24.15 uur
11 jun 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
12 jun 14 (do) Bingham Boys privé Hasselt-Knokke 16.30 en 19.30 uur
12 jun 14 (do) Chameleon Mood privé Purmerend 16.30 en 21.30 uur
14 jun 14 (za) Amazing Sonny G. privé Warmond 19.00 en 22.00 uur
14 jun 14 (za) Afrikaanse Muziek privé Rotterdam 20.00 en 22.00 uur
18 jun 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
20 jun 14 (vr) Roodborstjes privé Oude Water 20.00 en 24.30 uur
20 jun 14 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Gouda *14.00 en 22.00 uur
21 jun 14 (za) Klezmerband Papirosn privé Soest 21.00 en 24.00 uur
22 jun 14 (zo) Klezmerband Papirosn privé Amsterdam 13.00 en 16.00 uur
22 jun 14 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Vreeland 12.00 en 01.00 uur
25 jun 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
28 jun 14 (za) Bingham Boys privé Oegstgeest 19.00 en 22.00 uur
JULI 2014
2 jul 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
9 jul 14 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
11 jul 14 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Dalfsen 14.30 en 18.00 uur
12 jul 14 (za) Amazing Sonny G. privé Wassenaar 19.00 en 23.30 uur
12 jul 14 (za) Bingham Boys privé Wassenaar 16.30 en 21.00 uur
16 jul 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
23 jul 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
27 jul 14 (zo) Accordeonist Peer de Schuymer privé Leiden 18.00 en 20.00 uur
30 jul 14 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
AUGUSTUS 2014
6 aug 14 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
8 aug 14 (vr) Klezmerband Papirosn privé Bleskensgraaf 20.30 en 00.30 uur
8 aug 14 (vr) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Olst 19.00 en 21.30 uur
13 aug 14 (wo) Bingham Boys privé Den Haag 11.30 en 14.00 uur
20 aug 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
23 aug 14 (za) Chameleon Mood privé Noordwijk 17.00 en 22.00 uur
27 aug 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
30 aug 14 (za) Tamicos privé Dalfsen (nabij Zwolle) 18.30 en 23.30 uur
30 aug 14 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Hilversum 17.30 en 20.30 uur
31 aug 14 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen ARS AEMULA NATURAE Leiden 14.00 en 18.00 uur
31 aug 14 (zo) Trio Soerjadi-Kanter ARS AEMULA NATURAE Leiden 14.00 en 18.00 uur
31 aug 14 (zo) Trio Vidalita Bij Aad & Ien Leiden 14.00 en 18.00 uur
31 aug 14 (zo) Klezmerband Papirosn Bij Aad & Ien Leiden 14.00 en 18.00 uur
31 aug 14 (zo) Duo Lanyok Het Gerecht (plein) Leiden 14.00 en 18.00 uur
31 aug 14 (zo) Accordeonist Arkadi Pieterskerkplein Leiden 14.00 en 18.00 uur
31 aug 14 (zo) Vleugel en Piano verhuur ARS AEMULA NATURAE Leiden 14.00 en 18.00 uur
SEPTEMBER 2014
2 sep 14 (di) Bingham Boys privé Leiden 19.00 en 20.30 uur
2 sep 14 (di) Goochelkunst die te denken geeft privé Leiden 16.15 en 17.30 uur
3 sep 14 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
9 sep 14 (di) Bingham Boys privé Leiden 20.00 en 21.00 uur
10 sep 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
10 sep 14 (wo) Bingham Boys privé Rotterdam 17.00 en 19.30 uur
11 sep 14 (do) Chameleon Mood privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 23.00 uur
12 sep 14 (vr) Chameleon Mood privé Utrecht 19.30 en 23.30 uur
12 sep 14 (vr) Boccherini Trio privé Noordwijk aan Zee 10.30 en 11.30 uur
13 sep 14 (za) Chameleon Mood privé Den Haag 17.30 en 22.00 uur
13 sep 14 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Drunen 21.00 en 23.00 uur
16 sep 14 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
17 sep 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
25 sep 14 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 17.30 en 19.00 uur
OKTOBER 2014
1 okt 14 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
8 okt 14 (wo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.30 uur
10 okt 14 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Den Haag 20.30 en 24.30 uur
11 okt 14 (za) Amazing Sonny G. privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 19.30 uur
11 okt 14 (za) Koos van der Hout (solo) privé Wassenaar *12.10 en 12.45 uur
11 okt 14 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk aan Zee 20.30 en 24.30 uur
18 okt 14 (za) Accordeonist Koen privé s Gravesande 21.00 en 23.30 uur
NOVEMBER 2014
5 nov 14 (wo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Utrecht 19.30 en 23.30 uur
7 nov 14 (vr) Tartuffe privé Oegstgeest 20.00 en 20.40 uur
8 nov 14 (za) Cookers Hot III Golfclub Kagerzoom Warmond Warmond 18.00 en 21.00 uur
9 nov 14 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
9 nov 14 (zo) Acoustic Ladies privé Leimuiden 17.00 en 21.00 uur
16 nov 14 (zo) Trio Soerjadi-Kanter privé Warmond 15.15 en 18.00 uur
23 nov 14 (zo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
DECEMBER 2014
11 dec 14 (do) Kront-Young Ensemble privé Amsterdam *10.30 en 13.15 uur
13 dec 14 (za) Amazing Sonny G. privé Leiden 20.30 en 01.00 uur
13 dec 14 (za) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Ouderkerk ad Amstel 18.00 en 19.00 uur
14 dec 14 (zo) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Beesd 11.30 en 16.00 uur
18 dec 14 (do) Amazing Sonny G. privé Rotterdam 18.00 en 23.00 uur
21 dec 14 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
24 dec 14 (wo) Chameleon Mood privé Den Haag 18.30 en 00.30 uur
24 dec 14 (wo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Leimuiden 22.30 en 02.00 uur
JANUARI 2015
10 jan 15 (za) Bingham Boys privé Leiden 17.00 en 20.00 uur
10 jan 15 (za) Chameleon Mood privé OPHEMERT 21.30 en 24.00 uur
16 jan 15 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Leiden 20.30 en 21.00 uur
24 jan 15 (za) Corine van Opstal privé Katwijk 17.00 en 17.30 uur
25 jan 15 (zo) Herauten (2x) privé Amsterdam 15.30 en 17.00 uur
25 jan 15 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
29 jan 15 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Utrecht 15.00 en 17.30 uur
31 jan 15 (za) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Leimuiden 19.00 en 22.00 uur
FEBRUARI 2015
1 feb 15 (zo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Leimuiden 17.00 en 20.30 uur
21 feb 15 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Leiden 21.30 en 24.00 uur
22 feb 15 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
27 feb 15 (vr) Pianist Leo Bouwmeester privé Wassenaar 21.00 en 22.00 uur
MAART 2015
15 mrt 15 (zo) Willem Kiewiet de Jonge and Friends Trefpunt Warmond 15.00 en 18.00 uur
17 mrt 15 (di) Accordeonist Peer de Schuymer privé Warmond 19.30 en 20.30 uur
22 mrt 15 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
28 mrt 15 (za) Amazing Sonny G. privé Noordwijk 17.00 en 21.00 uur
APRIL 2015
1 apr 15 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
10 apr 15 (vr) Ierse Muziek (the Must get Beers) privé Lelystad 21.00 en 00.00 uur
15 apr 15 (wo) Acoustic Ladies Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
19 apr 15 (zo) Pianist (klassiek) Anto Bayram Karamenderes Trefpunt Warmond 15.00 en 18.00 uur
29 apr 15 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
MEI 2015
5 mei 15 (di) Afrikaanse Muziek Wijkpark Transvaal (Schalk Burgerpl Den Haag 18.45 en 19.00 uur
5 mei 15 (di) Pianist Karel Boehlee Bevrijdingsfestival Leiden Leiden 21.00 en 22.00 uur
6 mei 15 (wo) Chameleon Mood Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
9 mei 15 (za) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Gorssel (nabij Deventer) 14.00 en 19.00 uur
13 mei 15 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
16 mei 15 (za) Accordeonist Peer de Schuymer privé Vlaardingen 16.00 en 20.00 uur
17 mei 15 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Leimuiden 15.30 en 20.00 uur
21 mei 15 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
22 mei 15 (vr) Bingham Boys privé Leiden 20.00 en 21.30 uur
30 mei 15 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Nuenen 14.30 en 18.00 uur
30 mei 15 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Leimuiden 18.30 en 22.30 uur
30 mei 15 (za) Afrikaanse Muziek privé Haarlem 11.00 en 15.00 uur
31 mei 15 (zo) Bingham Boys privé Warmond middag
JUNI 2015
1 jun 15 (ma) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Alphen aan Rijn 17.00 en 20.30 uur
5 jun 15 (vr) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Utrecht 22.15 en 23.00 uur
6 jun 15 (za) Roodborstjes privé Noordwijk 20.30 en 24.00 uur
11 jun 15 (do) Bingham Boys privé Hasselt-Knokke 16.30 en 19.30 uur
11 jun 15 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 18.00 en 20.00 uur
14 jun 15 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Arnhem 15.00 en 18.00 uur
18 jun 15 (do) Bingham Boys privé Wassenaar‎ 18.00 enn 21.00 uur
19 jun 15 (vr) Acoustic Ladies privé Rijswijk 18.00 en 21.30 uur
20 jun 15 (za) Pianist Leo Bouwmeester privé Noordwijkerhout 16.00 en 18.30 uur
20 jun 15 (za) Chameleon Mood privé Den Haag 19.30 en 24.00 uur
21 jun 15 (zo) Bingham Boys privé Amsterdam 16.00 en 19.00 uur
21 jun 15 (zo) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Laren () 14.30 en 15.30 uur
25 jun 15 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 19.00 en 22.00 uur
26 jun 15 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Zoagli (naast Rapallo) Italie 15.30 en 24.30 uur
26 jun 15 (vr) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 17.30 en 19.00 uur
27 jun 15 (za) Cuban Latin Trio Caney privé E Eibergen 20.00 en 24.00 uur
27 jun 15 (za) Cookers Hot III privé Heemstede 19.00 en 21.45 uur
27 jun 15 (za) Bingham Boys privé Rhoon - Poortugaal 16.00 en 17.00 uur
JULI 2015
1 jul 15 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
4 jul 15 (za) Miranda van Kralingen privé Dordrecht 11.00 en 12.30 uur
4 jul 15 (za) Vleugel en Piano verhuur privé Dordrecht 11.00 en 12.30 uur
6 jul 15 (ma) Accordeonist Peer de Schuymer privé Rijswijk 15.00 en 20.00 uur
8 jul 15 (wo) Fado Ensemble Milagre privé Haarlemmerliede 13.30 en 15.00 uur
10 jul 15 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Dronten 18.00 en 21.00 uur
18 jul 15 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk 18.30 en 21.30 uur
25 jul 15 (za) Acoustic Ladies privé Noordwijk 14.00 en 17.00 uur
25 jul 15 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Den Ilp 19.00 en 23.00 uur
AUGUSTUS 2015
7 aug 15 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Leiden 20.30 en 23.30 uur
7 aug 15 (vr) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Voorburg 16.45 en 21.00 uur
12 aug 15 (wo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.30 uur
19 aug 15 (wo) Bingham Boys privé HJ Zaandam 12.00 en 15.00 uur
20 aug 15 (do) Duo Realtime privé Kraggenburg 20.30 en 00.30 uur
20 aug 15 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijkherhout 17.30 en 22.00 uur
23 aug 15 (zo) Gitaar duo Smit - Verkijk Atelier Willem van Scheijndel (Tuin) Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen ARS AEMULA NATURAE Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Vleugel en Piano verhuur ARS AEMULA NATURAE Leiden 13.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Men in Blues Woonhuis Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Fado Ensemble Milagre Woonhuis Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Hot Club de Frank Waag Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Cuban Latin Trio Caney t Rode Huis Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Trio Franje (Ierse Muziek) t Rode Huis Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Duo Lanyok Sijthoff Cultuur Café Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Pianist (klassiek) Anto Bayram Karamenderes Sijthoff Cultuur Café Leiden 15.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) Waag Leiden 14.00 en 18.00 uur
23 aug 15 (zo) Duo Realtime privé Lisserbroek 12.00 en 14.30 uur
28 aug 15 (vr) Bingham Boys privé Kijkduin 20.00 en 23.00 uur
28 aug 15 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 20.30 en 22.00 uur
29 aug 15 (za) Bingham Boys privé Rotterdam (Hillegersberg) 18.00 en 23.30 uur
30 aug 15 (zo) Maris Strijkkwartet privé Schiedam 14.30 en 16.30 uur
SEPTEMBER 2015
2 sep 15 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
5 sep 15 (za) La Strada privé Appingedam 13.00 en 16.00 uur
5 sep 15 (za) Klezmerband Papirosn privé Appingedam 12.00 en 17.00 uur
5 sep 15 (za) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Appingedam 12.00 en 17.00 uur
5 sep 15 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Leidschendam 16.00 en 19.00 uur
9 sep 15 (wo) Tamicos privé Zuidland 16.30 en 20.30 uur
15 sep 15 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
19 sep 15 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Delft 18.30 en 20.30 uur
23 sep 15 (wo) Amazing Sonny G. Bries Noordwijk aan Zee 18.00 en 22..00 uur
25 sep 15 (vr) Bingham Boys privé Leiden 18.30 en 21.00 uur
26 sep 15 (za) Roodborstjes privé
26 sep 15 (za) Gitaar duo Smit - Verkijk privé Beverwijk 14.30 en 17.00 uur
29 sep 15 (di) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Beverwijk 18.00 en 22.00 uur
OKTOBER 2015
10 okt 15 (za) Chameleon Mood privé Antwerpen 21.00 en 01.00 uur
30 okt 15 (vr) Amazing Sonny G. privé Oegstgeest 17.00 en 19.30 uur
31 okt 15 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Bodegraven 18.30 en 22.30 uur
31 okt 15 (za) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Rotterdam 18.00 en 22.00 uur
NOVEMBER 2015
5 nov 15 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Baarlo 20.00 en 01.00 uur
7 nov 15 (za) Itapoa privé Molenhoek 17.30 en 22.00 uur
13 nov 15 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Oegstgeest 17.00 en 19.30 uur
14 nov 15 (za) AbAlone privé Leiderdorp 16.00 en 20.00 uur
22 nov 15 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Arnhem 11.00 en 16.30 uur
22 nov 15 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
DECEMBER 2015
12 dec 15 (za) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Ouderkerk ad Amstel 17.00 en 18.50 uur
17 dec 15 (do) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Den Haag 20.30 en 23.30 uur
18 dec 15 (vr) Kerst Koper Koper Trio (Ultimate Brass) privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 20.00 uur
19 dec 15 (za) Accordeonist Koen privé Zoetermeer 13.30 en 15.30 uur
20 dec 15 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen privé Rotterdam 15.30 en 18.30 uur
31 dec 15 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 19.30 en 22.00 uur
JANUARI 2016
9 jan 16 (za) Amazing Sonny G. privé Den Haag 20.30 en 24.00 uur
10 jan 16 (zo) Chameleon Mood BurgGolf Purmerend Purmerend 16.00 en 20.00 uur
12 jan 16 (di) Bingham Boys privé Rotterdam 19.00 en 22.00 uur
15 jan 16 (vr) Frenk van Meeteren & Stop Look and Listen privé Wassenaar 17.00 en 19.30 uur
15 jan 16 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Oegstgeest 17.30 en 21.00 uur
16 jan 16 (za) Egelander Tiroler Orkest privé Zoetermeer 13.00 en 16.30 uur
27 jan 16 (wo) Amazing Sonny G. privé Wassenaar 17.00 en 21.00 uur
MAART 2016
4 mrt 16 (vr) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Amsterdam 18.00 en 21.00 uur
12 mrt 16 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Almere (buiten) 19.30 en 22.30 uur
20 mrt 16 (zo) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Leiden 15.00 en 17.15 uur
21 mrt 16 (ma) Corine van Opstal privé Amsterdam 16.00 en 17.00 uur
APRIL 2016
2 apr 16 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Steenwijk 19.00 en 23.00 uur
2 apr 16 (za) Bingham Boys privé Utrecht 09.00 en 18.00 uur
9 apr 16 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Rotterdam 14.00 en 18.00 uur
9 apr 16 (za) Fado Ensemble Milagre privé Bloemendaal 19.00 en 20.00 uur
17 apr 16 (zo) Pianist (klassiek) Anto Bayram Karamenderes privé Warmond 15.00 en 18.00 uur
22 apr 16 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Oegstgeest 17.00 en 19.30 uur
24 apr 16 (zo) Amhali-s Amazing Allround Band Stadscafe Van der Werff Leiden 16.30 en 19.30 uur
29 apr 16 (vr) Bingham Boys privé Wassenaar 18.00 en 21.00 uur
MEI 2016
6 mei 16 (vr) Accordeonist Peer de Schuymer privé Warmond 20.00 en 22.00 uur
7 mei 16 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Waalre 17.00 en 19.00 uur
7 mei 16 (za) Bingham Boys privé Dongen 16.30 en 20.30 uur
14 mei 16 (za) Corine van Opstal privé Katwijk 17.30 en 18.30 uur
19 mei 16 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Wageningen 18.30 en 21.30 uur
26 mei 16 (do) Bingham Boys privé Bergen () 17.30 en 19.30 uur
26 mei 16 (do) Amazing Sonny G. privé Maastricht 18.00 en 20.00 uur
28 mei 16 (za) Roodborstjes privé Voorhout 20.30 en 24.30 uur
28 mei 16 (za) Bingham Boys privé Leiden 20.00 en 01.00 uur
30 mei 16 (ma) Acoustic Ladies privé Leiden 20.30 en 23.00 uur
JUNI 2016
3 jun 16 (vr) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Utrecht 17.00 en 19.45 uur
4 jun 16 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Burgh Haamstede 14.15 en 16.30 uur
17 jun 16 (vr) AbAlone privé Amsterdam 20.30 en 22.30 uur
18 jun 16 (za) Amigos privé Rotterdam 20.30 en 24.00 uur
24 jun 16 (vr) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Vlissingen 17.00 enn 20.00 uur
25 jun 16 (za) Ierse band the Paddies privé Zwolle 20.30 en 23.30 uur
25 jun 16 (za) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) privé Vlissingen 19.00 en 22.00 uur
25 jun 16 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden Tent voor Warmondse Feesten Warmond 15.30 en 17.30 uur
28 jun 16 (di) Mariachi Ensemble Que Calor privé Amsterdam 17 en 20.00 uur 2x45 min.
JULI 2016
1 jul 16 (vr) Bingham Boys privé Den Haag 18.00 en 23.00 uur
2 jul 16 (za) Amigos privé Den Haag 24.00 en 24.20 uur
3 jul 16 (zo) Accordeonist Arkadi privé Oegstgeest 13.00 en 16.00 uur
8 jul 16 (vr) Acoustic Ladies privé Amstelveen dus 14.00 en 18.00 uur
9 jul 16 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Amstelveen 15.00 en 18.30 uur
13 jul 16 (wo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Katwijk 18.00 en 21.00 uur
14 jul 16 (do) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) Rollend Katwijik Katwijk 18.00 en 21.00 uur
16 jul 16 (za) Bingham Boys privé Bergen op Zoom 17.30 en 21.00 uur
16 jul 16 (za) Acoustic Ladies privé Katwijk 15.00 en 18.30 uur
21 jul 16 (do) Bingham Boys privé Oegstgeest 18.45 en 23.00 uur
22 jul 16 (vr) Acoustic Ladies Rollend Den Helder Den Helder 19.00 en 22.30 uur
23 jul 16 (za) Acoustic Ladies privé Katwijk aan Zee 18.00 en 21.00 uur
24 jul 16 (zo) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) Rollend Den Helder Den Helder 12.00 en 15.00 uur
AUGUSTUS 2016
12 aug 16 (vr) Sergio & Friends (Roept u Maar!!) Rollend Almere Almere 20.30 en 22.30 uur
12 aug 16 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden Rollend Almere Almere 16.00 en 18.00 uur
18 aug 16 (do) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Bergambacht 20.30 en 24.30 uur
20 aug 16 (za) Mariachi Ensemble Que Calor privé Rhenen 15.00 en 17.30 uur
20 aug 16 (za) Klezmerband Papirosn privé Noordwijk 19.00 en 20.00 uur
20 aug 16 (za) Chameleon Mood Rrrollend Hoofddorp 16.30 en 19.00 uur
21 aug 16 (zo) Itapoa privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
21 aug 16 (zo) Afrikaanse Muziek privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
21 aug 16 (zo) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
21 aug 16 (zo) Pianist Karel Boehlee privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
21 aug 16 (zo) Duo Axel en Anneke (travelling light) privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
21 aug 16 (zo) Tango Ensemble Corazon de Oro privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
21 aug 16 (zo) Acrobatische Acts De Raviolis privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
21 aug 16 (zo) Vleugel en Piano verhuur privé Leiden 14.00 en 17.00 uur
26 aug 16 (vr) Chameleon Mood privé Den Haag 17.00 en 21.00 uur
26 aug 16 (vr) Ierse band the Paddies privé Breda 20.30 en 01.00 uur
26 aug 16 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden Rollend Leiden Almere 14.00 en 17.00 uur
26 aug 16 (vr) Ierse-band The O-Branons privé Bergen 14.45 en 17.00 uur
27 aug 16 (za) Kees Ouwejan en zijn Makker(s) privé Alphen aan de Rijn 14.30 en 18.30 UUR
27 aug 16 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Waddinxveen 20.00 en 23.00 uur
SEPTEMBER 2016
2 sep 16 (vr) Bingham Boys privé Leiden 18.30 en 21.00 uur
2 sep 16 (vr) Bingham Boys privé Leiden 15.30 en 17.30 uur
2 sep 16 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Noordwijk aan Zee 18.00 en 21.00 uur
10 sep 16 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Amstelveen 15.30 en 17.00 uur
17 sep 16 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Bennebroek 22.00 en 01.00 uur
17 sep 16 (za) Hot Club de Frank privé Amerongen 17.00 en 21.00 uur
18 sep 16 (zo) Bingham Boys privé Werkendam 11.00 en 17.00 uur
18 sep 16 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Werkendam 11.00 en 17.00 uur
18 sep 16 (zo) Looporkest the Two-Tones privé Werkendam 11.00 en 17.00 uur
20 sep 16 (di) Boccherini Trio privé Den Haag 10.00 en 14.00 uur
24 sep 16 (za) Amhali-s Amazing Allround Band privé Bruxelles (België) 22.00 en 01.00 uur
24 sep 16 (za) Bingham Boys privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 21.30 uur
OKTOBER 2016
6 okt 16 (do) Amazing Sonny G. privé Utrecht 16.00 en 19.30 uur
14 okt 16 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Oegstgeest 17.00 en 19.30 uur
16 okt 16 (zo) Amazing Sonny G. privé Noordwijk 18.00 en 22.00 uur
19 okt 16 (wo) Bingham Boys privé Den Haag (Scheveningen) 18.30 en 21.40 uur
22 okt 16 (za) Ierse-band The Lowland Fiddlers privé Doesburg 18.00 en 22.00 uur
27 okt 16 (do) Looporkest the Two-Tones privé Waddinxveen 18.30 en 19.30 uur
28 okt 16 (vr) Tartuffe privé Oegstgeest v.z. 20.00 uur
28 okt 16 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Dordrecht 17.00 en 18.00 uur
29 okt 16 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Houten 16.00 en 20.00 uur
NOVEMBER 2016
5 nov 16 (za) Cookers Hot III privé Nieuwerkerk aan den IJssel 15.30 en 19.30 uur
5 nov 16 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Amsterdam 16.30 en 17.30 uur
19 nov 16 (za) Ierse Muziek (the Must get Beers) privé Blokker 20.30 en 23.30 uur
20 nov 16 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Arnhem 10.00 en 17.00 uur
24 nov 16 (do) Amazing Sonny G. privé Duiven 16.00 en 19.00 uur
25 nov 16 (vr) Amazing Sonny G. privé Oegstgeest 17.00 en 19.30 uur
DECEMBER 2016
10 dec 16 (za) Harpiste privé Alphen ad Rijn 14.00 en 18.00 uur
15 dec 16 (do) Klezmerband Papirosn privé Noordwijk (binnen) 16.45 en 22.15 uur
16 dec 16 (vr) Bingham Boys Trefpunt Warmond 18.00 en 20.00 uur
16 dec 16 (vr) Acoustic Ladies privé Amsterdam 17.30 en 21.30 uur
16 dec 16 (vr) Accordeonist Koen privé Leidschendam 16.00 en 18.30 uur
22 dec 16 (do) Pianist Leo Bouwmeester privé Wassenaar 18.00 en 21.30 uur
24 dec 16 (za) Pianist Leo Bouwmeester privé Rijswijk 19.00 en 22.00 uur
JANUARI 2017
7 jan 17 (za) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Noordwijk 13.30 en 17.00 uur
14 jan 17 (za) Tiroler ensemble Drei Lederhosen privé Noordwijk 18.00 en 20.00 uur
15 jan 17 (zo) Kront-Young Ensemble privé Maarssen 17.30 en 20.30 uur
27 jan 17 (vr) Krontjong (Indische Sfeermuziek) privé Rotterdam 16.00 en 18.00 uur
FEBRUARI 2017
10 feb 17 (vr) Corine van Opstal privé Hilversum 21.00 en 22.00 uur
11 feb 17 (za) AbAlone privé Rotterdam 21.00 en 24.00 uur
MAART 2017
5 mrt 17 (zo) Looporkest the Two-Tones privé Baarn 14.00 en 17.00 uur
18 mrt 17 (za) Ierse-band The Lowland Fiddlers privé Liessel 22.00 en 01.30 uur
APRIL 2017
13 apr 17 (do) Cuban Latin Trio Caney Brasserie de Berk Bergen op zoom 17.00 en 20.00 uur
14 apr 17 (vr) Bingham Boys privé Barchem 17.00 en 19.00 uur
16 apr 17 (zo) Cuban Latin Trio Caney Brasserie de Berk Bergen op zoom 15.00 en 20.00 uur
17 apr 17 (ma) Cuban Latin Trio Caney Brasserie de Berk Bergen op zoom 14.00 en 19.00 uur
21 apr 17 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Vleuten 20.30 en 24.30 uur
21 apr 17 (vr) Zigeuner Duo Il Passione privé Delft 16.00 en 19.30 uur
MEI 2017
12 mei 17 (vr) Kront-Young Ensemble privé Amstelveen 12.00 en 14.00 uur
18 mei 17 (do) Cookers Hot III privé Den Haag 19.45 en 23.00 uur
21 mei 17 (zo) Cuban Latin Trio Caney privé Hazerswoude-Dorp 16.00 en 19.00 uur
23 mei 17 (di) Herauten (2x) privé Eindhoven 18.30 en 19.00 uur
24 mei 17 (wo) Cuban Latin Trio Caney privé Scharendijke 15.15 en 19.00 uur
24 mei 17 (wo) Itapoa privé Woubrugge 16.30 en 19.00 uur
27 mei 17 (za) Cuban Latin Trio Caney privé Rotterdam 12.00 en 15.00 uur
JUNI 2017
1 jun 17 (do) Mariachi Ensemble Que Calor privé Nederweert 19.00 en 22.30 uur
9 jun 17 (vr) Accordeonist Arkadi privé Rijswijk 16.00 en 20.00 uur
9 jun 17 (vr) Willem Kiewiet de Jonge and Friends privé Rijswijk 16.30 en 17.00 uur
10 jun 17 (za) Acoustic Ladies privé Voorhout 21.30 en 01.00 uur
14 jun 17 (wo) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Leiden 17.45 en 19.45 uur
16 jun 17 (vr) Pianist, Accordeonist, Zanger Lodewijk van der Linden privé Rijnsburg 19.30 en 22.30 uur
17 jun 17 (za) Amigos privé Huizen 20.00 en 24.00 uur
17 jun 17 (za) Bingham Boys privé Amsterdam 15.00 en 18.00 uur
17 jun 17 (za) Acoustic Ladies privé Corsica Volgens draaiboek
19 jun 17 (ma) Mexicaanse Mariachi Muziek (small and big) privé Amsterdam 13.00 en 18.00 uur
22 jun 17 (do) Bingham Boys privé Leiden 18.00 en 21.00 uur
22 jun 17 (do) Cuban Latin Trio Caney Brasserie de Berk Bergen op zoom 18.00 en 22.00 uur
23 jun 17 (vr) Klezmerband Papirosn privé Eindhoven 18.00 en 19.30 uur
27 jun 17 (di) Bingham Boys privé Leiden 17.30 en 21.00 uur
30 jun 17 (vr) Herauten (2x) privé Medemblik 14.00 en 15.00 uur
JULI 2017
1 jul 17 (za) Continuous Brass privé Oude Water 12.00 en 14.30 uur
1 jul 17 (za) Bingham Boys privé Rotterdam 15.00 en 20.00 uur
1 jul 17 (za) Klezmerband Papirosn privé Warmond 13.00 en 17.00 uur
8 jul 17 (za) Afrikaanse Muziek privé Burgum (Friesland) 22.00 en 24.00 uur
AUGUSTUS 2017
4 aug 17 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Valkenburg (ZH) 19.30 en 23.00 uur
11 aug 17 (vr) Bingham Boys privé Goirsel 16.00 en 19.00 uur
12 aug 17 (za) Amigos privé Erm (Drenthe) 18.00 en 21.00 uur
12 aug 17 (za) Amigos privé Zandvoort 11.30 en 14.30 uur
20 aug 17 (zo) Cuban Latin Trio Caney Waag Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Haags Saxofoon Kwartet Stadsgehoorzaal (foyer) Leiden Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Ierse band the Paddies Woonhuis Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) Woonhuis Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Pianist Karel Boehlee ARS AEMULA NATURAE Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Pianist - Zanger Bert Louissen ARS AEMULA NATURAE Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Acrobatische Acts De Raviolis ARS AEMULA NATURAE Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Afrikaanse Muziek Old School Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Afrikaanse Percussie Voorstelling Old School Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Fado Ensemble Milagre Woonhuis (tuin) Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Zangeres Zosja Woonhuis (tuin) Leiden 14.00 en 17.00 uur
20 aug 17 (zo) Vleugel en Piano verhuur ARS AEMULA NATURAE Leiden 12.00 uur
31 aug 17 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Oegstgeest 17.00 en 19.00 uur
SEPTEMBER 2017
1 sep 17 (vr) Bingham Boys privé Leiden 17.30 en 20.30 uur
2 sep 17 (za) Herauten (2x) privé Vianen 15.00 en 16.10 uur
8 sep 17 (vr) Fado Ensemble Milagre privé Leiden 17.00 en 20.30 uur
8 sep 17 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Noordwijk aan Zee 17.30 en 20.00 uur
9 sep 17 (za) Bingham Boys Molem Warmond 20.15 en 20.45 uur
15 sep 17 (vr) Bingham Boys privé Leiden 20.00 en 23.00 uur
17 sep 17 (zo) Fado Ensemble Milagre privé Alphen Rijn 15.45 en 20.00 uur
22 sep 17 (vr) Bingham Boys privé Leiden 15.45 en 19.30 uur*
23 sep 17 (za) Acoustic Ladies privé Noordwijkerhoput 17.00 en 22.00 uur
23 sep 17 (za) Klezmer trio Sjofar privé Amsterdam 14.30 en 18.00 uur
28 sep 17 (do) Cuban Latin Trio Caney privé Noordwijk aan Zee 18.30 en 20.00 uur
30 sep 17 (za) Amazing Sonny G. privé Panningen 21.00 en 01.00 uur
OKTOBER 2017
15 okt 17 (zo) Amhali-s Amazing Allround Band Stadscafe Van der Werff Leiden 16.30 en 19.30 uur
27 okt 17 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Barendrecht 21.00 en 24.00 uur
NOVEMBER 2017
3 nov 17 (vr) Cuban Latin Trio Caney privé Vuren 20.00 en 23.00 uur
26 nov 17 (zo) Afrikaanse Muziek privé Amersfoort 10.00 en 17.00 uur
DECEMBER 2017
29 dec 17 (vr) Close Harmony Sisters privé Brunssum avond
JUNI 2018
21 jun 18 (do) Italiaanse Troubadour (Il Canzonire Italiano) privé Oegstgeest nog te bepalen




  • * aangenaam volume
  • * professioneel
  • * akoestisch
  • * jazz
  • * latin
  • * salsa
  • * klassiek
  • * volksmuziek

Geef je een feestje in een kleine ruimte of heeft de locatie een geluidsbeperking? Een verjaardag, gewoon thuis gevierd? Een bruiloft of kleinschalig bedrijfsfeest? Of gewoon een keer wat anders dan stampende DJ's en dreunende bassen.